PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606959}

Resident Evil 3: Nemesis

Biohazard 3: Last Escape
8,3 3 120
ocen
8,3 10 1 3120
Resident Evil 3: Nemesis
powrót do forum gry Resident Evil 3: Nemesis

Nieśmiertelna

ocenił(a) grę na 10

I niepowtarzalna.

użytkownik usunięty
SzalonyGoblin

Bez dwóch zdań ! DOKŁADNIE !

użytkownik usunięty
SzalonyGoblin

A RE 2 ? w końcu ta sama mieścina :)

ocenił(a) grę na 10

Też bardzo dobra. Jednakże wole RE3, ze względu na troche "straszniejszy" klimat oraz Nemezisa :)

użytkownik usunięty
SzalonyGoblin

OK :) tak tu się zgadzam Nemesis dodaje stracha ;)
boję się zapytać jak stoisz z nowymi seriami ? :)

ocenił(a) grę na 10

Część czwartą mam na dysku, to nadal jest niesamowity RE, tyle że z Ganados zamiast zombie :) Grając w nią miałem niemałego stracha (ten nieśmiertelny stwór w laboratorium był po prostu niesamowity) i mimo kiepskiego sterowania, przeszedłem ją na klawiaturze :D W "piątkę' nie grałem. Mam z CDA, ale jakoś czasu nie miałem (może chęci) by w nią zagrać. Ale spróbuję ją zainstalować i ukończyć.

użytkownik usunięty
SzalonyGoblin

O to tak jak ja, do RE 4 podchodzę inaczej niż do RE 2, szykuję się na porządną rozwałkę, mimo jak napisałeś trudnego sterowania, też grałem na klawiaturze, gra w cale nie była tak zła jak ją opisują ;), do tego mroczny urok Hiszpanii jednak straszy :)
co do RE 5 jestem bardzo dumny że takowa część powstała od chłodniejszej RE 4 po RE Outbreak nadszedł czas na RE 5 w samym sercu Afryki, muzyka, grafika i fabuła, nawiązania do wcześniejszych wydarzeń z Willi Spencer' a czy potyczek Chris' a i Wesker' a nabierają znaczenia przy tej części, można sobie wiele przypomnieć o RE 1 :)
Mimo bardzo słabych ocen i dość niesłusznych opinii na temat RE 5 - dla mnie ta część jest na 2 miejscu -
pierwsze zajmuje RE 2, ale RE 5 to coś w czym można i powspominać dzięki fabule i postrzelać, bo Uroboros w porównaniu do wirusa T to wielki problem....Polecam bo naprawdę mnie zaskakuje :)

ocenił(a) grę na 10

Cóż, jak napisałem wyżej: zainstaluję i zagram. Jestem wielkim fanem wszelakiej maści survivali oraz horrorów :) Od serii RE po Amnesie, bez wyjątku. Szczególnie uwielbiam serie Silent Hill, która straszy troszkę inaczej niż RE :)

użytkownik usunięty
SzalonyGoblin

Okej, na pewno ci się spodoba jeżeli jesteś fanem Survival Horror, RE 5 ma tego mało ale jest to rodzina z
serii Resident Evil, a taka zawsze obejmuje grozę ;) Silent Hill prawda straszy inaczej niż Resident Evil,
fabularne SH stoi w miejscu jest ciągle tym samym złem, co do Resident Evil zło ciągle zmiana lidera, Raccoon CIty upadło, wraz z nim Ozwell Spencer, potem Wesker wraz z Uroboros' em, na świecie zmienia się równowaga sił, liderem jest ten kto doskonale operuje swoimi osiągnięciami, i tak ma Resident Evil.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones