PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606959}

Resident Evil 3: Nemesis

Biohazard 3: Last Escape
8,3 3 120
ocen
8,3 10 1 3120
Resident Evil 3: Nemesis
powrót do forum gry Resident Evil 3: Nemesis

Tego residenta wspominam naprawdę miło,pamięta się czasy jak się muciło w to na ps1.Dla mnie najlepszym momentem w grze była akcja w komisariacie,kiedy to coś tam się chyba przy kompie robiło a tam przez szybę nemesis się wbija :)Adrenalinka od razu do góry podskakuje:).Świetna gierka,prawdziwy klasyk.

użytkownik usunięty
ogien94

Dokładnie, potwierdzam, no i co do tego momentu to naprawdę można połknąć język ze strachu :)
Nie wiem czy grałeś w Re 1 i 2, ale to te same świetne części w które naprawdę warto i trzeba zagrać :)
Pozdrawiam ;)

ocenił(a) grę na 8

Jakoś nie miałem okazji zagrać,ale postaram się nadrobić zaległości;)

użytkownik usunięty
ogien94

Naprawdę polecam, podoba ci się RE 3, ale to RE 1 i2 są nierozłączną częścią 3 :)
Wszystkie tworzą swoją kontynuację, historię i zakończenie :)

ocenił(a) grę na 9

No i jeszcze Remake, przez to że boję się pająków w Remake cały czas jak tylko pojawił się nade mną pająk w tym barze to masakra...krzyki i rzucanie joystickiem:)

użytkownik usunięty
PatkaKratka

W tedy to i ja się drę, faktycznie pobudza emocje - no i te Huntery też mocno dają w dupę :)

ocenił(a) grę na 9

No trochę mniej, ale za to jest dreszczyk jak za tobą leci....masakraa...

użytkownik usunięty
PatkaKratka

No nie wiem czy trochę mniej, silne są, do tego potrafią zabić za 3 razem ataku :)

ocenił(a) grę na 9

no głowe pazurami..blee

użytkownik usunięty
PatkaKratka

Nieraz poskromiły mnie ucięciem głowy, nie to co w RE 2, tam nie dało się zginąć, tutaj to bardzo trudne :)

ocenił(a) grę na 9

mnie w Re2 tylko mr.x w ostatniej formie zabił;p

użytkownik usunięty
PatkaKratka

W Scenariuszu 2...e, to jeszcze nic, z porównaniu z Tyran X w RE 1, ale jest na to metoda, dużo amunicji i dużo karotek :)

ocenił(a) grę na 9

no tyrant w re 1 też był twardy ale tylko w oryginale w remake to go się da w trąbę robić;p

użytkownik usunięty
PatkaKratka

W podstawkę też, na końcu na lądowisku o to ci chodzi ?
biegać ciągle dopóki ze śmigłowca nie wyrzucą rakietnicy, trach i koniec :)
w RE 2 tego już nie ma, więc o jeden stopień trudniej, a o RE 3 nie piszę, bo Nemesis był ostry :)

ocenił(a) grę na 9

No w 1, w 2 rudniej bo szybszy jest ten tyrant a nemesis w 3 na końcu to ciotka taka też w trąbe idzie go robić, wcześniejsze formy trudniejsze

użytkownik usunięty
PatkaKratka

W Sumie Nemesis faktycznie - ciocia.....
poraz pierwszy zaciął mi się o śmietnik....teraz powtarzam ten etap :)

ocenił(a) grę na 9

a u mnie za mnie zombie rozwala;p

użytkownik usunięty
PatkaKratka

Heh, a też się zdaża, no i u bohaterki można zaoszczędzić amunicji około 3 min z pistoletu Nemesis mięknie :)

Według mnie walki z Nemesisem podczas przechodzenia gry były gorsze od finałowej walki xD A jak się ma szczęście to czasem gdzieś utknie i nie może się ruszyć, to wtedy do niego napie*dalać.

użytkownik usunięty
hotek95

Hehehe, i to jak w niego napier***ać !
masz rację z tym przechodzeniem w etapie gry i wali finałowej :)
Ale w historii RE były gorze bestie od niego, i będą w przyszłości :)
Patrzcie jakie bydlaki są w nowszych odsłonach UC, czy ORC :)

Jak dla mnie Nemesis always nr.1 No i uwielbiam Tyranta z 2. A jestem ciekawa co będzie w 6 niby po trailerach zapowiada się ciekawie, mam nadzieję że będzie stary klimat Residenta. A teraz zaczęłam grać w ORC i jakoś nie przekonuje mnie to.

użytkownik usunięty
hotek95

Dokładnie, dla mnie też ta sama punktacja, ale te nowsze odsłony to klapa...to już nie RE :)

Najnowsze Residenty to dno, nastawione na samą akcje no i kase z tego mają.

użytkownik usunięty
hotek95

Tak, niestety sama akcja - i to z podobizną z Gears Of War :)
Kasa jest, no i niestety, spaprana robota Capcom'u.

ocenił(a) grę na 9
hotek95

w 6 tez nemesis ale inny i silniejszy

użytkownik usunięty
PatkaKratka

W 6 to już 10 faza Nemesisa.....Jejć !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones