PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606959}

Resident Evil 3: Nemesis

Biohazard 3: Last Escape
8,3 3 120
ocen
8,3 10 1 3120
Resident Evil 3: Nemesis
powrót do forum gry Resident Evil 3: Nemesis

Wracam często

ocenił(a) grę na 9

do tych gier mimo, że dziś te gry wyglądają jak za przeproszeniem kupa to nadrabiają grywalnością no i mam do nich sentyment, bo spędziłem przed Sony 6 najlepszych lat.

użytkownik usunięty
forest122

No z tą kupą to przesada ! :)
Są stare i wyjątkowe :)
I będą zawsze :)

ocenił(a) grę na 10
forest122

Co do graficznej kupy to szkoda, że ktoś tego nie odnowi bo przy tej grze czasami można było się za przeproszeniem zesrać ;)

użytkownik usunięty
draconpost

Jakie za przeproszeniem - cholerna racja, ja też czasem mogłem mieć gatki osrane,
ale grafiki można zmienić poprzez REMAKE, jedynka ma, czekamy :):)
Pozdrawiam :)

fajnie by było ;p

użytkownik usunięty
Niszczyciel2000

Ale czy doczekamy ?
wątpię bo kto teraz by wracał do początków co nie :)

no nie ?
oni wolą robić te residenty akcji ;p
chociaż mi to nie przeszkadza

forest122

Dla mnie grafika nie ma żadnego znaczenia, bo nie to liczy się w RE, najważniejszy jest klimat, zagadki. A czy zrobią remake? Wątpie, teraz to robią same dodatki na konsole.

hotek95

mi też nie chodzi grafikę tylko o to że się dużo strzela i że jest widok z za pleców bohatera/ki

użytkownik usunięty
Niszczyciel2000

Owszem, bo mi tylko odpowiada klimat, groza, czyli całokształt...grafika jest na ostatnim planie.

no może nie na ostatnim jak dla mnie ale na pewno nie jest najważniejsza
bo najważniejsza to jest grywalność a najmniej ważne (jak dla mnie są zagadki)
ja ich osobiście nie lubię ;p
i pewnie wielu użytkownikom filmweba nie spodoba się moje zdanie ;p
i wiecie co ?
wisi mi to ;p !!!

Niszczyciel2000

Ja właśnie uwielbiam zagadki, tym bardziej w tej całej sadze. Zawsze jak trzeba było się wracać gdzieś to tylko sobie myślalałam żebym przeżyła :D I jeszcze muzyka dodająca klimatu to już wogóle. A na koniec gry zawsze coś na czas i wtedy to taka adrenalina....Ale finałowa walka z nemesisem wydaje mi się łatwiejsza niż te podczas gry.

hotek95

z tego co widziałem YT to ta walka strasznie łatwa ps.: widziałem jak gostku w jednej z walk w cvzasie gry go zanożował ;p

Niszczyciel2000

Mi sie nigdy nie uda nożem go powalić ;p ale zależy też na jakim poziomie grał, bo na easy to łatwo a na hardzie gorzej, tym bardziej na początku, ale zawsze można uciec ;p

hotek95

taa nie wiem na jakim poziomie grał wiem że ta akcja zajęła mu 9minut

Niszczyciel2000

Jest jakiś maniak, który ma gameplaye jak wszystkie 3 cześci z nożem przechodzi :D

Moondog

dokładnie albo hardcore ;p

użytkownik usunięty
Niszczyciel2000

Musiał przechodzić po 100 razy, bo to jest niemożliwe...i pewnie żółtek z Japonii.
musiał sobie wykuć na blachę co gdzie chodzi i gdzie leży :)

dokładnie ;p

użytkownik usunięty
Niszczyciel2000

Sam tak robiłem, ale nie polecam :)

czemu ?

użytkownik usunięty
Niszczyciel2000

To wciąga, a za dużo czasu to pochłania...nawet notatki robiłem, wszystko, to jakaś obsesja :)

taaa
ach te gry ;p

użytkownik usunięty
Niszczyciel2000

No, du kitu, dlatego nie polecam :)

co do to że wciąga ?
masz racje niezły problem a szczególnie dla tych co albo pracują albo się uczą (w szkole ) ;p

użytkownik usunięty
Niszczyciel2000

No właśnie, ja pracuje, dlatego staram się mało myśleć o tym co lubię, czasem to nie wychodzi, i czasem mogą być problemy z emocjami :)

no właśnie z jednej strony przyjemność z drugiej załamanie że za bardzo wciąga i co wybrać ?
nie ?
duży kłopot wg mnie to największy problem z grami ;p
no oczywiście po za problemami z przejściem ;p

użytkownik usunięty
Niszczyciel2000

Tak, to jest problem, ja chodzę jak trup jak sobie nie zagram, więc muszę, to uzależnienie, i co poradzić, trzeba grać, żeby nie zbzikować :)
A jak u ciebie ?

a tak sobie ;p

użytkownik usunięty
Niszczyciel2000

Czyli to kontrolujesz :) - ja już nie mogę gram od 3 roku życia :)

serio ?
o k
to ty jakiś maniak jesteś ;p

użytkownik usunięty
Niszczyciel2000

Bez przesady...zaraz maniak - hehe, lubię pograć, ale gram 2 h dziennie :)

no to nie jesteś niszczyciel tak jak ja ;p

użytkownik usunięty
Niszczyciel2000

No a twój zakres grania :) ?

ja się tym nie chwalę ;p

użytkownik usunięty
Niszczyciel2000

ok...jak chcesz

spoq
jedyne co chcę ci powiedzieć na temat to że bardzo różnie ;p

2h w moim przypadku to za mało, głównie RE pochłania tyle czasu xp Nawet jeśli jest szkoła znajdzie się czas na gry ;p

użytkownik usunięty
hotek95

No ja mam to samo jak gram w RE..dokładnie to 6h..
nawet...i mama zamiar dłużej ale tylko na PS, wygodna kanapa, i RE :)

Gdzie można kupić,dostać tą gre?
..

Damx123

allegro może ?

użytkownik usunięty
Niszczyciel2000

ALLEGRO również....

użytkownik usunięty
Damx123

Zamów w salonie komputerowym,
ściągnij na ALLEGRO, DARKWAREZ, lub na GUMTREE :)

ściąganie to przestępstwo haha xD
Ale zawsze lepiej kupić i mieć ładną okładkę ;p poza tym ta gra już taka droga nie jest i rzadko gdzie ją można dostać, ale jak się dobrze poszuka.

użytkownik usunięty
hotek95

RACJA !
piractwo jest już powszechnie rozeznane, ale jak ktoś chce mieć szybko, to nie ma wyjścia, ale poszukać i kupić oryginał, to też szkoła przetrwania i HARDCORE :)

haha ;p ale ile osób mówi o tym że ściąganie jest przestępstwem ale i tak ściąga xD np. ja...lepiej się nie przyznawać, bo jeszcze ktoś tu pod przykrywką jest xD

Poza tym lepiej grać na PS, a sama konsola teraz to za grosze kupisz, ja tam swojego dobre kilka lat mam i do tej pory go używam, aby pograc w stare klasyki. Dla mnie to większa frajda niż na PC.

użytkownik usunięty
hotek95

hahha...co do piractwa, to ciiiiiiii.......
PS jest zaje***, wiem ale na PC, też jest frajda...

Koniec tematu o piractwie..ja o niczym nie wiem haha
PS to klasyka normalnie,
na PC też się dobrze gra, ale zależy w co. W RE to na początku klawiszologia doprowadzi Cię może do szału ale można się przyzwyczaić.

użytkownik usunięty
hotek95

Piractwo, koniec..faktycznie, bo gliny będą łazić za nami.
Nie grałem na PC, tylko na PS...wiem jak to jest z klawiszologią PC - towa, ale na PS, grać w RE to marzenie :)

dokładnie panie leonie ;p

użytkownik usunięty
Niszczyciel2000

No pewnie że dokładnie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones