PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607645}

Robin Hood: Legenda Sherwood

Robin Hood: The Legend of Sherwood
7,9 4 541
ocen
7,9 10 1 4541
Robin Hood: Legenda Sherwood
powrót do forum gry Robin Hood: Legenda Sherwood

Teraz można szczerze przyznać że filmweb stał się mocno wszechstronnym portalem a do tego
nie zapomniał o tak świetnych klasykach jak ta gra. Podziw i Gratulacje. A gra po prostu wymiata
lub też emanuje profesjonalizmem, perfekcjonizmem jak i nadzwyczajnym KLIMATEM. Polecam
tą grę każdemu graczowi i fanowi średniowiecza. :D

ocenił(a) grę na 10
janek_02

Podpisuję się pod tym obiema rękami. Gra naprawdę świetna! Wciągająca i niezaprzeczalnie ma swój klimat. Polecam!

ocenił(a) grę na 9
janek_02

zdecydowanie jedna z moich ulubionych gier. fantastyczny klimat i świetna, szczegółowa (mimo 2D) grafika (mimo że dużo traci przy zoomowaniu ;)). łatwa, ale wciągająca.

ocenił(a) grę na 8
janek_02

Ech, się grało... Dawno, bo "ohohohoho" i jeszcze trochę. Ale gra to była odlot w ciapki. Od niemal zawsze byłam wielką fanką Robin Hooda, to raz - dwa, ładna grafika. Trzy, ciekawe misje wymagające pogłówkowania, cztery, człowiek jakoś solidaryzował się ze swoją wesołą kompanią :) I, że zakrzykne za poprzednikami, świetny klimat. Niemal się czuło, jakby się biegało z Małym Johnem po lesie, ciągnąc zakneblowanych żołnierzy za krzaki.

Pozdrowienia i niech kisiel jagodowy będzie z Wami ^^

ocenił(a) grę na 8
janek_02

dokładnie ,świetna gra !
skakanie po budynkach ,skradanie się i łuk ,system walki też był niczego sobie :)

Bartek2016

Świetna. Przede wszystkim intuicyjna. No i polski dubbing też należy pochwalić :)

użytkownik usunięty
janek_02

Genialna gra. Piękna grafika, ładne animacje, ciekawa fabuła i ta muzyka w tle...

użytkownik usunięty
janek_02

Średnio wszechstronny filmweb rzeczywiście jest, mocna wszechstronny byłby gdyby były programy telewizyjne.

Ja też od zawsze byłam zakochana w legendach o Robinie, i pewnie dlatego właśnie dostałam tę grę - jakieś siedem lat temu, bo na komunię. I pamiętam do dzisiaj, że stałam na trzecim czy czwartym etapie i za nic nie umiałam go przejść. Ładny kawał czasu w nią nie grałam, przypomniała mi się dopiero kilka tygodni temu - i stwierdzam, że nic nie straciła na uroku. Nadal świetnie mi się grało, choć już nie było trudno - przeszłam całą (chociaż nie zdobyłam wszystkich klejnotów koronnych, dlatego chyba zabiorę się za nią jeszcze raz). Muzyka jest fenomenalna, dubbing też mi się podoba, podobnie jak grafika, szkoda tylko, że głosy niektórych postaci się powtarzają, a przy zoomowaniu obraz się zwyczajnie rozciapuje. Ale w sumie mi to nie przeszkadza, bo i tak zbliżeń nie lubię. :D

użytkownik usunięty
MrsRider

Fajna scena jest na końcu jak się te wszystkie klejnoty koronne zbierze :)

ocenił(a) grę na 10

Mówisz pewnie o tym ?
http://www.youtube.com/user/Purchold?feature=mhee#p/u/5/IVe2PU3Qk2Y
Też mi się to spodobało - a jaką miałem minę jak to udało mi się zebrać za drugim razem - myślałem że to jakiś błąd w grze a tu takie coś :)

użytkownik usunięty
janek_02

Acha :) Szkoda że nie można się nikim poruszyć ale za to można rzucać sieciami w żołnierzy i co chwila coś tam pokrzykują :P

ocenił(a) grę na 9
janek_02

Też jestem tego samego zdania gdy zaczynałem w nią grać to nie byłem do niej przekonany, ale z każdą minutą ta gra urzekała mnie coraz bardziej.
Genialny klimat i mistrzowski polski dubbing stawiąją Robin Hooda na równi z Baldursami i Icewindami.

"Panie, nic tam nie ma, panie!" - mistrzostwo świata !!!

ocenił(a) grę na 9
janek_02

podpisuję się rękami i nogami, a nawet głową!!

ocenił(a) grę na 10
janek_02

Jedna z moich ulubionych gier z dzieciństwa (niestety teraz już nie działa na moim kompie :( ) Ta grafika ma NIESAMOWITY klimat. Tak jak np. Baldur's - ta gra sie nie starzeje

janek_02

Zgadzam sie w 100%. Gra genialna pod kazdym wzgledem!!!
Ilekroc w nia gram, to teksty zawsze bawia tak samo swietnie. Dla mnie 10/10. Pozdrawiam ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones