PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607645}

Robin Hood: Legenda Sherwood

Robin Hood: The Legend of Sherwood
7,9 4 541
ocen
7,9 10 1 4541
Robin Hood: Legenda Sherwood
powrót do forum gry Robin Hood: Legenda Sherwood

Wyciągnąłem z plików gry foldery, dzięki którym można grać odpowiednio z polską lub
angielską wersją językową (filmiki, menu, głosy podczas rozgrywki). Obie wersje zajmują
po
około 240 MB na dysku.
Z wszystkimi, którzy mają polską wersję językową, a chcieliby posłuchać angielskich
głosów, jak i z tymi, którzy np. przez internet kupili angielską wersję, a chcą doświadczyć
genialnego polskiego dubbingu - z chęcią podzielę się plikami.
Na razie nie wrzucam tego na żaden serwis filehostingowy, bo i tak niedługo by te pliki
zniknęły. Proszę zatem o kontakt przez prywatną wiadomość.

Uwaga - zaznaczam, że nie udostępniam całej gry, tylko paczki językowe ;)
Angielską wersję można sobie kupić w serwisie GOG, a polska była jeszcze niedawno
dostępna w serii eXtra Klasyka firmy CD Projekt.

ziarrek

I który dubbing jest lepszy?

ocenił(a) grę na 10
Niepotrzebny

Według mnie polski dubbing jest lepszy od angielskiego oryginału - wydaje się bardziej żywy, postacie wydają się być odgrywane bardziej z pomysłem. Oczywiście oba są zabójczo śmieszne, ale to już nie tylko kwestia aktorstwa, lecz także po prostu tekstów :) Słyszałem też głosy innych osób, które stwierdzały, że polski jest lepszy.
Ale najlepiej przekonać się samemu :)

ziarrek

Najlepsza kwestia w polskim dubbingu jest: "Zdechniesz, czy co?". Piętnaście minut nie mogłem opanować śmiechu. :D

ocenił(a) grę na 10
Niepotrzebny

Ja ostatnio przez jakąś godzinę przesłuchiwałem po kolei wszystkie kwestie z katalogu gry :) Najlepsze jest to, że można tam znaleźć wiele kwestii, które bardzo rzadko słyszy się w czasie gry (na przykład, jeżeli nie stosuje się niektórych typów broni). Takich kwestii, przy których nie mogę powstrzymać śmiechu jest bardzo wiele... To chyba jedyna gra, w jaką grałem, z tak śmiesznymi kwestiami :)

ziarrek

Ja nie wiem, kiedy jeden z tych dzieciaków krzyczy: "Mamusiu, on nie żyje!".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones