PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608418}

S.T.A.L.K.E.R.: Czyste niebo

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky
7,7 3 168
ocen
7,7 10 1 3168
S.T.A.L.K.E.R.: Czyste niebo
powrót do forum gry S.T.A.L.K.E.R.: Czyste niebo

Niby bardziej skupili się na fabule co prawda jest fajne. Ale w grze zrobili fatalny nie wybaczalny błąd. Cholernie dużo się tam tłuczemy a apteczki są drogie. Często nam ich brakuje a plastry (albo bandaże) odgrywają tu chyba największą role. Gdy zabraknie nam bandaży nasza postać wykrwawi się na śmierć. A to bywa dosyć często gdy strzelamy się w wojnie frakcji czy gdzieś w pustkowiu. NPC żadko mają te potrzebne przedmioty co często zmusza nas do ściągania trainerów lub zaczynania gry od nowa. Ja miałem nie przyjemność mieś taką sytuację kilkanaście razy. NIby poprawili te bugi co byłe w poprzedniej części ale to nieprawda. Napotykałem wiele gorszych i śmieszniejszych bugów. 7/10

ocenił(a) grę na 10
Albikos1

Kolejnym wielkim błędem jest zaznaczanie położenia mutantów na naszym pda.
Reasumując jestem tego samego zdania zdecydowanie najsłabsza część choć warta by w nią zagrać a po zainstalowaniu szeregu patchy i moda ta część Stalkera staje się równie dobra co Cień Czarnobyla.

użytkownik usunięty
tomucho77

Kupiłem sobie jakiś rok temu Czyste Niebo, choć jeszcze nie miałem okazji zagrać. Tym niemniej, o który mode do gry chodzi?

ocenił(a) grę na 10

Tu masz listę modów a który będziesz chciał zainstalować by ulepszyć grę jest sprawą indywidualną gracza. Ja osobiście zainstalowałem ich kilka i już niepamiętam które to były. Ale jedno muszę ci powiedzieć że zmieniły, usprawniły i ulepszyły grę radykalnie nie do poznania.
http://forum.clearsky.pl/viewtopic.php?f=45&t=1166&sid=ba0a8818c433dd70c9a25c52f 4d8c829

użytkownik usunięty
tomucho77

Dzięki wielkie :-)

ocenił(a) grę na 10

Tylko uważaj na wirusy które często gęsto mogą być w tych spakowanych plikach warto je przeskanować przed rozpakowaniem a po rozpakowaniu te pliki - oryginalne pliki które trzeba będzie podmienić na te modowskie zrób ich kopie byś później nie musiał jeszcze raz instalować gry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones