PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607014}
8,9 5 792
oceny
8,9 10 1 5792
Silent Hill 2
powrót do forum gry Silent Hill 2

Boję się...

ocenił(a) grę na 10

Emocje --> na tym mi grali twórcy gry :)
Poświęcenie Jamesa dla żony jest nie lada odważne :)
Ale dla miłości wszystko !
Nie no gra mnie urzekła , jest Mega i polecam każdej osobie ,o silnych nerwach .

ocenił(a) grę na 9
PrincessFarrah

Jedyna gra (seria) przy której autentycznie się bałem, zwłaszcza grając w nocy ze słuchawkami na uszach. Hardcore! ;-)

ocenił(a) grę na 10
Tupinio

miałem to samo pisać , zagrać w SH w nocy w pustym domu odwrócony do otwartch drzwi ze słuchawkami na uszach normalnie masakra , dobrze że nie miałem takiego przypadku że ktoś wchodzi i mi kładzie ręke na ramienu bo normalnie zawał gwarantowany .

ocenił(a) grę na 10
PrincessFarrah

Dokładnie. Żadna gra nie operowała tak inteligentnie psychiką gracza jak SH2. Fabuła, muzyka, symbolika, zarysowanie portretów bohaterów. Każdy z nich musiał stawić czoło swoim dramatom, koszmarom. Majstersztyk.

ocenił(a) grę na 8
PrincessFarrah

może mógłbyś mi pomóc? właśnie przechodzę ją pierwszy raz i jestem w budynku "blue apartment" czy coś takiego i po wzięciu latarki z manekina mam całe czarne pomieszczenia, ścian nie widać tylko mojego bohatera. Chciałem się dowiedzieć czy to jest jakiś bug czy tak ma być? bo ledwo wyszedłem z tego pokoju gdzie ta latarka była

ocenił(a) grę na 10
pawelneo

http://www.youtube.com/results?search_query=zagrajmy+w+silent+hill+2&oq=zagrajmy +w+sile&gs_l=youtube.1.1.0l10.13356094.13360808.0.13362727.15.10.0.5.5.0.379.201 7.2j3j2j3.10.0...0.0...1ac.1.11.youtube.t_QDhXMhzr0 Polecam

ocenił(a) grę na 8
PrincessFarrah

czyli ja mam jakiś błąd chyba ;( bo u mnie to niestety wygląda tak http://tinypic.com/view.php?pic=2wf4klk&s=5 proszę, czy możesz mi pomóc? bardzo chce dalej grać ale tak się nie da, a na dodatek radyjko zaczęło mi szumieć :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones