PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607014}
8,9 5 792
oceny
8,9 10 1 5792
Silent Hill 2
powrót do forum gry Silent Hill 2

Średnia tej gry jest oczywiście wysoka. Dziwi mnie jednak "dopiero" 15 miejsce w rankingu. Byś może ma to związek z ilością oddanych głosów - 1100 w porównaniu z 7900 "Heroes III" jest liczbą dość niewielką. Jednak "Metal Gear Solid 3" ma głosów zaledwie 600 i jest na miejscu 11 - nie, żeby to była zła gra. Oczywiście każdy ma prawo do własnego zdania - nikogo też nie krytykuję. Po prostu dziwi mnie "zaledwie" 15 pozycja w rankingu, ponieważ uważam, że "Silent Hill 2" spokojnie zasługuje na miejsce w top 10.

Midgardsorm

jest wiele gier które zasługują na top10 ... ale co z tego jak moderatorzy nie chcą wcisnąć wszystkich herosów3 w jedną pozycje...

Midgardsorm

Już 13 ;p , a nawet nie dawno było 12.
Jest też taka gra jak heavy rain ( 10 miejsce), ma dobrą fabułę i też to jest jego główne danie jak w silent hillu 2 . Ale silent hil 2 miażdży każdy film , każdą grę oraz każdą książkę fabularnie.
Też moim zdaniem powinien w top gier być bioshock ( za najlepszy klimat , wykreowanie świata i przeciwników , plazmidy i ich animację , formę przekazywania fabuły oraz za jeden z najlepszych zwrotów fabularnych ) , alan wake ( za formę przekazywania fabuły za fabułę i zabawy z latarką oraz świeżość rozgrywki) i gears of war 3 ( bo jest niemal idealny ).

ocenił(a) grę na 10
ENDmOstER

Cieszcie sie ze nie jest 2 top 1000 co mnie dziwi po ilościi pozycjii ktore na filmwebie tam laduja a ich wartość jest czasem niebagatelna:D

Ranking na filmwebie to porażka chociaż raczej w tym filmowym w grach jeszcze jeszcze :D

Machinefilm

wg ,mnie filmowy top 100 całkiem całkiem , a growy jest trochę słaby ( za dużo tylko "bardzo dobrych " exów od ps3 )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones