PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607014}
8,9 5 792
oceny
8,9 10 1 5792
Silent Hill 2
powrót do forum gry Silent Hill 2

Jest to jedyna gra która wywołuje we mnie tak silne emocje. Wszystko jest w niej
dopracowane. Do tego muzyka. Już minęło tyle czasu, a ja do tej pory uwielbiam słuchać
sobie soundtracku.Chyba już nigdy nie powstanie produkcja która chociaż dorówna Silent
Hill.

conti01

opłaca się zagrać w dodatek " born from a wish " ?
Tak bym spróbował , ale zagrałem w signal od alana waka ( dodatkowy epizod ) i się rozczarowałem więc boję się że sytuacja może się powtórzyć w sh2 .

ocenił(a) grę na 10
ENDmOstER

Warto zagrać, ale dodatek ten jest bardzo krótki. Trwa około 2-3 godziny. Do tego zamiast odpowiadać na niektóre pytania z podstawki, to dokłada tylko kolejne. Po prostu więcej tego samego.

ocenił(a) grę na 10
conti01

Jeżeli mówisz najlepsza, że jest to najlepsza seria, to nie grałeś zapewne w Metal Gear Solid. Hideo Kojima to jest dopiero rzemieślnik. Obie serie pochodzą ze stajni Konami, którego wiceprezesem jest chyba nadal Hideo. Fabuła,emocje i godziny grania. Mogę Ci polecić również serię Resident Evil 1,2,3 klasyczny survival horror, 4,5,6 tps.

użytkownik usunięty
conti01

Seria Silent Hill niestety ostatnio bardzo rozmieniła się na drobne i jej odsłony prezentują teraz tylko sredni poziom. Najlepsze były 3 pierwsze SH

użytkownik usunięty

moim zdaniem cztery pierwsze :) nie wiem czemu ale 4 podobała mi się bardziej niż 3

użytkownik usunięty

To już można się spierać o to, czy trzy części, czy cztery, ale czwórka trzymała jeszcze klimat :) Niestety dla mnie te nowsze odsłony są do niczego. W tej generacji konsol nie wyszedł żaden dobry Silent Hill. W ogóle teraz prawdziwych survival horrorów prawie nie ma.

użytkownik usunięty

no ja ostatnio włączyłem homecoming to dosłownie grałem i się śmiałem :) nie ma nie ma dlatego psx i stare tytuły teraz się biorę za parasite eve 1 i 2:)

ocenił(a) grę na 10
conti01

Cóż więcej pisać, ta gra to arcydzieło. Genialna fabuła, klimat, muzyka. Silent'owi jestem wierny od 10 lat, do dziś również słucham soundtracków.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones