PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607014}
8,9 5 792
oceny
8,9 10 1 5792
Silent Hill 2
powrót do forum gry Silent Hill 2

W sklepie

ocenił(a) grę na 9

Gdzie i czy w ogóle mogę to kupić?
Na zdjęciach świetna grafika jak na tamte czasy, a nie duża różnica od pierwszej części gdzie
grafika jest straszna (nie znaczy że gra też)

AnthonyCole

W Polsce pecetowa wersja jest niedostępna, na PS2 możesz szukać używek na allegro. Jeśli chcesz wersję PC musisz szukać na ebay-u. Ja za komplet używanych egzemplarzy części 2,3 i 4 zapłaciłem włącznie z przesyłką ok 500zł, ale też ciężko je znaleźć z wersjami PS2 natomiast większego problemu nie ma. Alternatywą może być zakup"silent hill HD collection" na X360 lub PS3.

ocenił(a) grę na 9
dzl_1992

Nigdy nie kupowałem przez neta ale to nie problem, grzej z kasą.
Szkoda że z za granicy.
Dzięki, pozdro :)

AnthonyCole

Zawsze zostają torrenty ;)

ocenił(a) grę na 10
AnthonyCole

Inną opcją jest załatwienie wersji PS2 i emulowanie jej na komputerze. Obecnie przeciętny laptop może bez problemu emulować playstation 2 więc jest to jakaś opcja.
Ale jeśli liczysz na grafikę lepszą to musisz powalczyć o wyżej podane HD collection

AnthonyCole

To co kolega wyżej, na ebay-u kupić można ale tylko na konsole :) Aczkolwiek mój kolega znalazł link gdzie można pobrać grę, wszystko działa jak należy + spolszczenie osobno. ;) Należy mieć tylko program utorrent. ;p Jeżeli dalej Cię to interesujesz to pisz.

ocenił(a) grę na 9
0Tomaszek0

Interesuję. Choć tak czy siak w najbliższym czasie se nie pogram. korzystam z laptopa mojej mamy bo mój padł, a ten laptop to niezły złom zacinają się gry z 2008.

AnthonyCole

Wymagania ma bardzo niskie :) Również mam teraz dobrego grata, dobrze, że już to zmieniam na nowego, ale tak czy inaczej gra chodzi bez problemu, czasem bardzo lekkie ścinki na 1, 2 s i to wszystko.

ocenił(a) grę na 9
0Tomaszek0

Raczej problemem jest to że mama nie chcę na tym kompie gier, korzystam tylko z neta choć czasem już coś instalowałem i to ukrywałem (mama w ogóle się na tym nie zna) :). Nie chcę też niczego pobierać na tego kompa (chodzi mi o ten program utorrent). Dasz tego linka gdzie mogę pobrać grę, kiedy indziej se pogram na nowym kompie.

AnthonyCole

http://thepiratebay.sx/torrent/5613883/Silent.Hill.2.Directors.Cut.PC.Game%28djD EVASTATEA_a__A_%29 Tutaj jest gra, ale najpierw sciagnij program utorrent aby pobrac od razu przez to, pozdrawiam :)

ocenił(a) grę na 9
0Tomaszek0

Dzięki ;)

AnthonyCole

Taką piękną grę piraci-cie wstydziliby się panowie

ocenił(a) grę na 9
ENDmOstER

No ale chcę pograć a nie wiem z kąt wziąć, więc...

AnthonyCole

No jeśli nie masz konsoli to niech będzie ;]

ocenił(a) grę na 9
ENDmOstER

No niestety mnie nie stać :(

AnthonyCole

Cel uświęca środki :)

AnthonyCole

W Polsce swego czasu grę wydał CDProjekt (obecnie cdp.pl). Niestety, nie mogli dogadać się z Konami i po pierwszym wydaniu nie było nawet żadnych reedycji. W Twoim przypadku zostaje więc albo pobrać pirata, albo szperać na allegro. Ewentualnie licz, że wreszcie może gra ukaże się na jednej z platform cyfrowych (Gog.com, Steam, Origin lub nawet i sklep cdp) i wtedy za odpowiednią opłatą będziesz mógł sobie pobrać legalnie tę gierkę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones