PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607014}
8,9 5 792
oceny
8,9 10 1 5792
Silent Hill 2
powrót do forum gry Silent Hill 2

jestem w apartemenatch (nie pamietam jak sie nazywaja) i zeby przejsc dlaej musze jakuies monety odnalezc i wlozyc do takiego jakby sejfu, ale nie mam pojecia gdzie sa te monety! Proszę, pomóżcie, bo wydalam na tą gre kupe kasy a utknelam praktycznie na początku :/ - nawet nie doszlam do tego parku rosewater, czy jakos tak...

ocenił(a) grę na 10
Depp_fan

Pierwsze piętro w lewej części apartamentu. Do zsypu koło drzwi od klatki wrzuć sześciopak napoju (jest w prawej części apartamentu na końcu korytarza przy schodach na parterze), na dworze, na prawo od drzwi prawej części apartamentu będą śmieci tam jedna moneta. Druga w wózku, w basenie za ogrodzeniem na podwórku apartamentu przed spotkaniem Eddiego. trzecia po rozmowie z Angelą na szafce nocnej przy drzwiach wyjściowych z pomieszczenia.

erebeuzet

dzięki wielkie! pojde do wskazanych miejsc - na razie mialam tylko monete z tego zsypu :D dzięki !! :)

Depp_fan

O ile mi wiadomo, niejaki Bungo przechodził grę i na youtube są wszystkie filmiki z tego, jak grał i dorzucony jego komentarz, także jakby co to je obadaj, jak masz z czymś problem w SH2.

ocenił(a) grę na 10
drill90

Na filmiku zobaczysz jednak dużo z gry.
Zaś krótkie ' na dworze, na prawo od drzwi prawej części apartamentu' nie powie Ci, że aby wyjść na dwór trzy razy zmienisz gatki ze strachu ;)

ocenił(a) grę na 10
Depp_fan

Jest jednym wielkim gównianym błędem nie radzić sobie z grą tylko od razu szukać pomocy online.To psuje cały klimat gry.

sylwester_3

pewnie masz racje, duzo trace, ale nie mam za bardzo wyjscia. widocznie jestem albo za glupia by sama to przejsc, albo tez moze strach mnie powstrzymuje podswiadomie. na pewno szukanie wskazowek online nie jest moim pierwszym krokiem, najpierw probuje sama rozgryzc a jak nie ogarniam to szukam pomocy. Sadze, ze to naturalne...

ocenił(a) grę na 10
Depp_fan

Życzę powodzenia w przechodzeniu gry. Im dalej tym gorzej :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones