PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609940}
8,1 1 301
ocen
8,1 10 1 1301
Warcraft: Orcs & Humans
powrót do forum gry Warcraft: Orcs & Humans

Rewelacja!

ocenił(a) grę na 9

Jedna z pierwszych gier w jakiekolwiek zagrałem na komputerze. W zasadzie od tej gry zrodziła się miłość do wszystkich gier Blizzarda - jedynej firmy która nigdy nie wypuściła gniota na rynek.

Xsaav

Równie dobrze ja bym mógł tak napisać, bo identycznie było ze mną :D. Do dzis jestem wierny firmie Blizzard. I czekam z niecierpliwością na kolejne hity . Dodatek do SC2 i na D3.

ocenił(a) grę na 7
MALKO

D3 niestety trochę słabsze niż się zapowiadało, ale wciąż trzyma wysoki poziom gier z warsztatu Blizzard'a. Bez wątpienia najlepszy producent gier.

MALKO

Ja akurat miałem takie samo zdanie o Blizzardzie jak Wy dopóki nie zagrałem w D3. Teraz właśnie deinstaluję... :(
ma być w ogole jakiś dodatek do Diablo 3 bo fabuła wskazuje na ostateczne zamknięcie serii i żadnych zapowiedzi tez nie slyszałem, a po roku od premiery powinno być coś słychać o dodatkach.

ocenił(a) grę na 8
Xsaav

A ja w to grałem jak najęty, później jeszcze trochę w Warcraft 2, a później nigdy więcej w nic od Blizzarda. Chyba na BioWare się wtedy przerzuciłem. Warto wrócić do Blizzarda? :D

PrzemyslawII

Stary, pewnie że warto. Blizzard jest specyficzną firmą, takim Apple wśród gier. Jak chcesz zostać zombie polecam WoW (hehe), jak chcesz z uśmiechem na twarzy potracić setki godzin spróbuj Diablo II. Warcraft III to bardzo specyficzna strategia, ale na pewno warta wypróbowania. No i na koniec perła: Starcraft, najlepsza strategia świata, absolutny fenomen, do dziś oglądam mecze I części, druga nieco inna, ale także świetna, poza tym jeszcze 'raczkuje' (niedługo dodatki z poprawkami).
pozdrawiam

PrzemyslawII

Warto. Jeśli lubisz strategie to oba Starcrafty czekają - oba wyśmienite.
Jeśli proste siekanki -> Diablo I i Diablo II
Jeśli chcesz pograć w sieciowego "RPG" (że tak go zabawnie nazwę :D) -> WoW.
Jeśli interesuje Cię coś między RTS a RPG -> Warcraft III. Trójka nie jest nawet podobna do poprzednich części, a rozgrywka opiera się na bohaterze i jego maleńkim oddziale żołnierzy. Fabułę ma świetną, ale wojny nie odczujesz :P. Zdecydowanie bardziej polecam Starcrafta, tak jak pan który przede mną pisał.

użytkownik usunięty
Dentarg

Bo w Warcrafcie 2 bierzemy udział w wojnie, natomiast w Warcrafcie 3 wykonujemy plan Medivha a wojna toczy się gdzieś obok:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones