PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=678629}
9,6 58 636
ocen
9,6 10 1 58636
Wiedźmin 3: Dziki Gon
powrót do forum gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

Czy tylko ja mam wrażenie, że po znalezieniu Ciri i walce z Dzikim Gonem w Kaer Mohren gra została bezsensownie przeciągnięta do granic możliwości? Myślisz, że wszystkie wątki głównej osi fabularnej zostały już pozamykane, gra powoli dobiega końca i wieńczona jest genialną, bardzo dynamiczną rozwałką z Dzikim Gonem, a tu nie! Ciri jeszcze musi pomścić to tego, to tamtego, Yen i Geralt wypełniają jakieś obowiązki, później zbieranie drużyny i poszukiwanie czarodziejek, których misje ciągną się w nieskończoność. Nagle przestałem się interesować fabułą, która została pozbawiona dramaturgii i rozciągnięta do granic możliwości, do tego bardzo powtarzalne misje i lokacje (no bo ileż można penetrować wyglądające prawie tak samo jaskinie).
Grę oczywiście oceniam na 9/10, ponieważ ciężko nie docenić tak pięknego i rozbudowanego świata, ciekawej i poruszającej fabuły, świetnie napisanych postaci i wciągającej rozgrywki. No właśnie, do czasu... Dlatego nie uważam, tak jak tutaj większość, że gra jest wybitna. A mogła być...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones