PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=678629}
9,6 58 620
ocen
9,6 10 1 58620
Wiedźmin 3: Dziki Gon
powrót do forum gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

Mianowicie. Zapewne wiele osób denerwowało to ,że jak wchodzimy do ruin, podziemi, piwnic nic nie widać. Po postu nie obejdzie się bez eliksiru KOT. Zadania fabularne gry miały podobno trwać w sumie 200 godzin, natomiast ja osobiście przechodząc je, robiąc też zadania opcjonalne i zbierając wszystkie skrzynki, pudła, drop z martwych co do joty przeszedłem grę w 70 godzin. Kolejną rzeczą jest koń, czasem jest zbugowany, a najbardziej denerwowało to jak biegniesz sobie nim i nagle jest kamień na drodze a on się zatrzymuje, i tak przy każdym płocie, kamieniu, ludziach itp. Wbrew pozorom ludzie narzekali na system walki, ja tak nie sądzę bo kiedy rozwiniesz umiejętności wojownicze jesteś na prawdę nie do pokonania w towarzystwie uników, odskoczeń itp.

Oczywiście wszystko czego tu nie wymieniłem to mniejsze i większe plusy, a najbardziej podobały mi się dialogi i grafika.
Bardzo polecam tą grę i proszę jedynie Was: Nie biegnijcie przed siebie, zaglądajcie w każdy zaułek podczas robienia zadań bo czekają tam na was skarby przy ,których możecie się strasznie wzbogacić.

ocenił(a) grę na 10
Andevanti

Racja, bez Kota nie ma co. Chociaż osobiście dosyć często używam pochodni.
Koń bywa irytujący, to prawda. Zwłaszcza na wyścigach. Podczas wyścigów jakieś ludki pakowały mi się przed konia i na dodatek blokował się na prawie każdej mini przeszkodzie... :/
Początkowo miałam problem w zorientowaniu się o co biega z tworzeniem eliksirów. To troche lipa, że trzeba medytować. Bo czasem są potrzebne a medytować nie można.
Wkurza mnie też, że trzeba często używać znaku Yren, osobiście nie lubię go zbytnio, gdybym mogła, bym nie używała. Ogólnie drzewo umiejętności też takie sobie.

To tak z wad, bo zalet zbyt wiele, żeby wypisać. Piękna grafika, cudne postacie, zabawy na długie godziny :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones