PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=678629}
9,6 58 633
oceny
9,6 10 1 58633
Wiedźmin 3: Dziki Gon
powrót do forum gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

PC czy PS4, na czym wygodniej. Wiem że to głupio zabrzmi ale nie grałem nigdy w Wiedźmina a chciałbym zagrać. Czy konieczne jest zacząć od pierwszej części no i odwieczna bolączka graczy, Pad czy klawiatura ??

ocenił(a) grę na 10
SCORPION60

Optymalnie:

Joystick - stare bijatyki 2d, platformówki 2d, sportowe 2d, strzelanki 2d.

Klawiatura - Tomb raider 1-4 z lat 90', Indiana Jones and Internal Machine, Shadow man,
Gothic 1 i 2 itp.

Klawiatura + mysz - strategie, przygodówki point and click, rpg drużynowe, action rpg na modach trudnościowych, FPS, FPP

Pad - bijatyki 3d, sportowe 3d, gry typu Devil May Cry, Dark Souls, niektóre exy z Ps3/Ps4 choć często bywa tak, że później, gdy taka gra wyjdzie na Pc lub zagra się na emulatorze to okazuje się, że klawiatura+mysz bywa skuteczniejsza od pada, ale różnie bywa.


Witcher 3 to casualowa gra action/rpg więc nie ma większej różnicy między klawiaturą+mysz i padem. Więc w zależności na czym grasz lepiej.
Ja 2 razy przechodziłem podstawkę z dodatkami i modami graficznymi na Pc na
klawiaturze+mysz.

Na Pc z pewnością na modach graficznych gra wygląda lepiej niż czysta wersja Pc i ps4

Obowiązkowo dograć:
-Patch 1.32 usuwa błędy jakie zostały po ostatnim oficjalnym patchu 1.31
- HD Reworked Project 12.0 - o wiele lepsze tekstury
- porządny prest Reshade - lepsza kolorystyka i czerń
- zwiększenie zasięgów widzenia w configu wg. zaleceń

Ale jest znacznie więcej modów wizualnych, które warto wgrać np:
poprawione oświetlenie, lepsza roślinność i jej większa ilość, poprawiona fizyka roślinności, bo w grze CD Project gałązki drzew ruszają się nienaturalnie.
Niektórzy wgrywają też inne jak zniesienie limitu udżwigu czyli plecak bez dna jak w grach Piranha bytes, poprawa balansu, animacji itd.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones