PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=678629}
9,6 58 543
oceny
9,6 10 1 58543
Wiedźmin 3: Dziki Gon
powrót do forum gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

Witam wszystkich mam pytanie odnośnie tych dwóch pan po wyżej.
Wczoraj robiłem misje poboczna z Triss ta na balu i tam wybrałem opcje pocałuj Triss no i później w dalszym misi z Triss jak już miała odpłynąć z magami wybrałem opcje zęby została i żebyśmy spróbowali jeszcze raz (NIE ze ja Kocham) czy ten wybór jest już ostateczny ze będę z Triss nie z Yennefer????
Proszę o Konkrety :)))) POZDRAWIAM

mapiii20

To chyba nie jest ostateczny wybór. Jeden streamer wybrał tak samo jak ty i na końcu był z Yen.

mapiii20

Zrobiłem tak samo ale podczas całej gry Geraldem puknąłem Triss, Yennefer i Keire Metz, potem Triss i Yen zaproponowały Geraldowi trójkącik ale oszukały go i skuły do łózka, Jeskier go odkuł i na końcu Gerald z Triss i Yen mieli relacje przyjacielskie, a w ostatnim filmiku spotkał się z Ciri której wręczył srebrny wiedźmiński miecz

ocenił(a) grę na 10
Alaric_Saltzman

Sory ale nie prosilem zebys mi opisal zakonczenie tylko konkretnie tak czy nie a ty mi tu spojlerujesz na temat Ciri... A z tym trojkatem tez nie potrzebnie mi napisales ... Masakra. Dzieki ale juz nic nie pisz ok

mapiii20

Sorry ale są 3 zakończenia... minimum trzy. Po drugie myślałem że przeszedłeś grę skoro pytasz "czy ten wybór jest już ostateczny ze będę z Triss nie z Yennefer????" przejdziesz to się dowiesz w tym cała frajda że nie wiesz jak zakończysz grę podejmują tą albo inną decyzję :)

Alaric_Saltzman

Czyli nie masz ani Triss ani Yen. Oj nieładnie, a trzeba było być wiernym jednej. :P

bartoszcyc8

Do końca były i brały udział w fabule ale w ostatnim filmiku było to co pisałem wyżej

ocenił(a) grę na 10
Alaric_Saltzman

To jak by nie bylo to i tak pod koniec gry bede musial zdecydowac czy triss czy yen nawet jesli wygrzmocilem triss wczesniej tak??

ocenił(a) grę na 10
mapiii20

Albo obie wtedy nie bede mial zadnej z nich.

ocenił(a) grę na 10
mapiii20

Tak ???

ocenił(a) grę na 10
mapiii20

Ja ogolnie chce zakonczyk gre zwiazkiem z yen a sex z triss po prostu chcialem zobaczyc jak to bedzie wygladac z ciekawosci jesli po tym wyborze nie bede mogl byc z yen to musze zrobic ta misje od nowa i jej nie zatrzymac w porcie nie chce sie tyle cofac do tylu moze mi ktos odpowiedziec konkretnie..? Bede mogl byc z yen po sexsie z tris.??? Czy nie.

Alaric_Saltzman

O tym mówię.

ocenił(a) grę na 10
bartoszcyc8

To nie bede mogl byc z yen ?

mapiii20

Po tym jak powiedziałeś Triss, że ją kochasz to w sumie nie wiem. Możliwe że zostaniesz sam albo jak chcesz to możesz dalej ciągnąć to z Triss.

ocenił(a) grę na 10
bartoszcyc8

Ja jej powiedzialem ze sprobojmy nie ze ja kocham to jesli tak wybralem to co ?

mapiii20

Jeśli powiedziałeś, że spróbujmy jeszcze raz to nie miałeś sceny seksu. Coś kręcisz.

ocenił(a) grę na 10
bartoszcyc8

Wybieralem wszystkie trzy opcje nic nie krece ... Wziolem opcje sprobujmy tylko dlatego zeby miec pewnosc ze bede mogl byc z yen i wlasnie jej powiedziec kocham

ocenił(a) grę na 10
bartoszcyc8

Ja nie chce z triss tylko z yen

ocenił(a) grę na 10
mapiii20

Tyle pisania I zero kakretnej odpowiedzi....

ocenił(a) grę na 10
mapiii20

UWAGA SPOJLER!! :)

Każda z pań do wyboru ma tak jakby osobnego questa gdzie decydujesz się na związek.
Z Triss zaczyna się od pomocy czarodziejom na balu, można ją pocałować ale decydująca sprawa jest na moście kiedy odpływa do Koviru. Wtedy można ją pożegnać i to zakończy wszelkie wątki romantyczne, albo można poprosić ją o drugą szansę/wyznać miłość. Wtedy zostaje i od tego momentu już jesteśmy z nią.
Yennefer prosi nas o pomoc z dżinnem gdzie musimy go ubić, bo czarodziejka chce zdjąć życzenie jakie Geralt wypowiedział w jednym z opowiadań, czyli złączenie ich losów. Po całej akcji jeśli stwierdzimy że nic już do niej nie czujemy to zakończy nasz związek, a jeśli wyznamy miłość to wszystko jest ok. Początkowe scenki na jednorożcu nie mają znaczenia tylko ten quest.
Jeśli wybierzemy obie panie to ominie nas krótka rozmowa na osobności z naszą wybranką, a zamiast tego w dalszym wątku głównym Geralt zostanie zaproszony do karczmy żeby pobaraszkować w trójkącie z Triss i Yennefer jednak zrobią go one w konia i w rezultacie na koniec gry zostaje on sam.
Mi tam podoba się taki zabieg bo jednak ma się wrażenie że nie tylko my decydujemy kiedy i z kim romansujemy, ale także i postacie.

ocenił(a) grę na 10
marza4366

Mam pytanie - wyznałem miłość Triss w queście Teraz albo nigdy.
Natomiast w ogóle nie miałem drugiego questa z Yennefer (widnieje on u mnie zakładce "nieukończone").
Czy teraz pod koniec będę z Triss czy będę samotny?

ocenił(a) grę na 10
piotral_2

Jeśli twój Geralt wyznał miłość tylko Triss, a Yen została olana bądź zignorowana to na koniec pozostanie tylko wątek romansowy z Triss. Możliwe że popchnąłeś fabułę do przodu, a kiedy czarodziejka poprosiła cię o pomoc to odmówiłeś. Nie pamiętam już co tam dokładnie się działo, lepiej spytac na oficjalnym forum redów :)

ocenił(a) grę na 10
marza4366

Już nie trzeba, bo ukończyłem grę. Geralt jest z Triss :)

ocenił(a) grę na 10
Alaric_Saltzman

To w pozniejszej fazie gry nie miales takiego wyboru czy chcesz byc z triss czy z yen czy z dwoma na raz tylko ten trojkont ?

mapiii20

bardziej trójkąt :D ale wyrolowały Wieśka

ocenił(a) grę na 10
ocenił(a) grę na 10
Alaric_Saltzman

Ja pierd... Całe szczęście, że już przeszedłem grę. Taki spoiler... Gra była mega zaskakująca na końcu, a Ty wszystko zepsułeś każdemu kto jeszcze nie przeszedł, a wszedł na filmweb. Co za człowiek. Lepiej nic już nie pisz. Serio.

Qyzu

O co ci chodzi? Przecież temat jest oznaczony jako spoiler. Lepiej ty nic nie pisz.

ocenił(a) grę na 10
bartoszcyc8

Ale temat dotyczy relacji Yen i Triss, a nie zakończenia gry.

Qyzu

To co? Spoiler nie obejmuje tylko zakończenia, tylko wszystkiego co jest związane z fabułą.

ocenił(a) grę na 10
bartoszcyc8

Mylisz się. Ale i tak się nie nawróci drugiego człowieka, więc już nie ma co gadać.

Qyzu

To ty się mylisz.

ocenił(a) grę na 10
Qyzu

Spoiler to spoiler - dotyczy całokształtu nie fragmentu.

ocenił(a) grę na 10
mapiii20

Nie wybralem nikogo ://// Pominalem obie misje, debil ja. A teraz juz nie da sie tego odkręcić...

ocenił(a) grę na 10
mapiii20

To jest chyba najgorzej rozwiązany wątek w całej grze. A dlaczego? Na początku dostajesz kilka minut z Yennefer w Kaer Moren, spotykasz ją dosłownie na chwilę u Emhyra i znikasz do Vellen/Novigradu. Spotykasz Triss z którą obcowałeś przez 2 gry i niech mi ktoś powie, że odrzuciły ją przed odpłynięciem. Moim zdaniem , naturalnym odruchem było wyznanie miłości tym bardziej, że z Yennefer nie mamy praktycznie styczności aż do Skelige, do tej pory jesteś trochę ciągnięty za nos przez CDP i Triss, Yen powinna pojawić się w Novigradzie żebyśmy byli świadomi jej obecności i działania. PRzez te blisko 50 godzin w ogóle zapomniałem że ona na mnie czekała w Skelige, dopiero jak mi się skończyły wątki wypłynąłem. Także po ewakuacji czarodziejek już nie masz na nic wpływu, zostajesz z Triss albo sam. Jak na tak dobrą grę bardzo nieprzemyślany wątek.

mapiii20

Powinno być YENNEFR czy FRINGILLA.

Geralt w powieści mówił o tym, że kocha Fringille na swój sposób (gdy myślał, że Yennefer zdradziła jego i Ciri)

Co do YENNEFER- ma taki charakter bo- jest to może opisane ze dwa razy, Yen kiedy była młodsza to była brzydka, garbata i wyśmiewana. Geralt się tego dowiedział, zrozumiał i wybrał że chce z nią być. Czytaj- przestała go wkurzać i zobaczył co kryje się za tym jej zimnem. BTW. Zawsze stała murem na Geraltem:)

Z TRISS wątków nie rozumiem, gdzieś w książce jest napisane o tym że przespali się w przeszłości albo sypiali jakiś czas? Nie pamiętam bo to nie było istotne. Była jakby siostrzyczką Ciri, więc jakąś tam rola w grze jej się należała i tyle :) Opcja wyboru ją w grze jej się kompletnie nie należała - z punktu widzenia powieści.

Avi_kredka

wysnałem miłość Yen a po tym dopiero Triss ale i tak odpłyneła. ktoś wir moż
że czemu? gdzie możliwość trzeciego zakończenia gry?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones