PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=772449}
6,0 267
ocen
6,0 10 1 267
68 Kill
powrót do forum filmu 68 Kill

Film milym zaskoczeniem. Nawet przez minutę nie nużył. Wszystko dobrze ze sobą zgrane i mimo kilku aktorów na krzyż w ogóle tego nie odczuwamy. Trochę taki Pulp Fiction

ocenił(a) film na 7
Amiga600

zakrecony film ktory trzeba traktowac z przymruzeniem oka ;) chetnie zobaczylbym go w nieco powazniejszej wersji z wiekszym budzetem i lepszymi aktorami, co nie zmienia faktu ze ogladalo sie niezle a i pare razy zasmialem sie gromko w trakcie seansu co nieczesto mi sie zdarza (np. scena zatrzymania przez policjanta w nocy :) )

ocenił(a) film na 3
Amiga600

Jak dla mnie i słabo i bez sensu.

ocenił(a) film na 3
ZSGifMan

No może jedyna myśl przewodnia, to na koniec, aby jechać przed siebie i nikogo nie zabierać...
Nie jestem pewny czy o to chodziło.

ocenił(a) film na 9
ZSGifMan

No co kto lubi. Jeżeli filmy pokroju Martwica Mózgu, Evil Dead czy najnowszy Blood Drive nie są w twoich klimatach to i 68 Kill do Ciebie nie trafi. Oczywiście to rożne gatunki, ale poziom powagi podobny :P

ocenił(a) film na 3
Amiga600

Tych filmów co wpisałeś nie widziałem, jakoś chyba nie było okazji.
Skoro poziom powagi podobny, to raczej przypadek żebym jednak zobaczył.

ocenił(a) film na 9
ZSGifMan

Zrozumiałe. Do mnie np nie przemówił Arrival. Ludziska się zachwycają - a ja uważam , że to straszna flegma. Ale to też nic złego. Gusta powinny byc zróżnicowane.

ocenił(a) film na 3
Amiga600

A to akurat widziałem i pomimo, że mi się nawet podobał, to zachwytów nie było i potwierdzam - ciągnął się momentami jak flaki z olejem.

Amiga600

A gdzie można ten film obejrzeć? Bo zdaje się, że u nas go niema.

albinozz66

Na festiwalu Splat!FilmFest ;)

ocenił(a) film na 7
albinozz66

zalukaj . com tam masz tylko bez napisow

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones