PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3737}
7,3 13 399
ocen
7,3 10 1 13399
6,5 4
oceny krytyków
Akcja pod Arsenałem
powrót do forum filmu Akcja pod Arsenałem

uwielbiam ksiazke kamienie na szaniec a film tez jest fajny. Najlepsza lektura w gimnazjum i chyba w ogole!!!!!!!!!!!!!!!!! Ktora postac (Alka, Zoske czy Rudego) lubicie najbardziej???????????? Ja Zoske w sumie nie wiem dlaczego :D:D:D

lilly1992

ja też chyba Zoske nawet nie wiem dlaczego :D w filmie fajny aktor nawet byl :D:D

ocenił(a) film na 8
Lady_Diana

Jak patrzę na zdjęcia Zośki to nadziwić się nie mogę, że On już nie żyje...:( I to od tylu lat!!!! Pamiętam, że w podstawówce pisałam mojemu bratu wypracowanie na temat ulubionego bohatera "Kamieni" i był nim Tadzio Zawadzki;) Ryczałam strasznie, kiedy dowiedziałam się, że zginął... Zresztą, uwielbiałam Ich wszystkich - Janka Bytnara, Alka Dawidowskiego i Andrzeja Romockiego także.

ocenił(a) film na 10
MinnIe27

Mi się całą trójka podoba. Ale Rudy był chyba najśliczniejszy.

ocenił(a) film na 8
ola65

Hm... chyba powinnam lubić najbardziej Rudego, bo pochodzi z mojego miasta i ma najbardziej imponujący charakter, ale jakoś największy sentyment mam do Zośki :)

lilly1992

A ja najbardziej książkowego Alka (filmu jeszcze nie oglądałam), bo wydaje mi się, że był "najgłebszy" z nich wszystkich i najbardziej romantyczny (ach, te jego listy...). A poza tym mam wrażenie, że jest mało doceniany.

ocenił(a) film na 3
lilly1992

Moim bohaterem jest Rudy. Od zawsze. :) To moja ulubiona książka. Zawsze płaczę czytając ostatnie strony, ale film strasznie mnie rozczarował...

kolorowy idiotyzm

film nie jest zły, mi tam się podobał xd

ocenił(a) film na 7
lilly1992

Bezapelacyjnie Jan Bytnar - Rudy !

ocenił(a) film na 7
lilly1992

Ja kocham tę książkę a od 2 lat RUDY to moj ideał Harcerza człowieka

ocenił(a) film na 7
lilly1992

Najbardziej w filmie zapadły mi słowa " HARCERZ NIE PALI "
kiedy któregoś częstowali papierosem i dopiero po tym filmie zdałam sobie sprawę jaki ze mnie był zasrany niby harcerz , 10 praw a żadnego nie przeszczegam !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones