PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123745}

Alibi

The Alibi
6,2 2 741
ocen
6,2 10 1 2741
Alibi
powrót do forum filmu Alibi

słabizna i to ma być komedia ???? Ani razu sie nie uśmeichnołemn moze za to kilka razy ziewołem !! Aktor z okładki to beztalencie totalne !!!! Konćówka już troche lepsza ale i tak nie więcej niż 5/10 to to nie dostanie !!!!!!

Adash

Sorry ale wyłączyłem po 40 minutach, nie mogłem już ścierpieć tego dennego aktora, może kiedyś do niego wrócę i oglądne końcówke którą tak wszyscy zachwalają, narazie 2/10.

bu160

Jezu ale żeś odkopał mój temat po ponad rocznym napisaniu :) Fakt aktor denny jest!

Adash

Nie chciałem zakładać nowego tematu bo musiał by sie nazywać "Cienki film jak dupa węża:" 2, nic to że po roku, może ktoś przed rozpoczęciem oglądania przeczyta komenta i wybije sobie z głowy seans.

bu160

Bardzo zgrabnie podsumowane :) !!!!!! Pozdrawiam

Adash

żałuję, że tego nie przeczytałam zanim sięgnęłam po ten film bo totalnie żałuję ;|

BlairOne

Też się parę razy nadziałem na tego typu sytuację ... tylko moja droga dopowiem ... ciszaaaa z tym ściąganiem bo Cię będą ściagać :D

Adash

nic nie napisalam o ściąganiu ;D napisałam o sięganiu ;D

BlairOne

Aha to ladny dezoorient w moim wykonaniu :)

Adash

a tam ;p zdarza się;p zbyyyyt krótkiiiii

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones