PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=321837}

Atramentowe serce

Inkheart
6,5 22 071
ocen
6,5 10 1 22071
Atramentowe serce
powrót do forum filmu Atramentowe serce

Szczerze?Film świetny.Gdybym nie czytała trylogii autorki Funke, powiedziałabym, że wprost
fenomenalny.Ale- jak zwykle - oczywiście inne zakończenie.Dzięki temu zakończeniu, nie
można zrobić kolejnych części, a szkoda.Z chęcią bym obejrzała :D Ale pewnie specjalnie
tak zrobili, bo nie chce im się kolejnych części robić.
Wieeeeelki + za rolę Paul'a Bettany'ego który grał świetnie Dustfinger'a .Świetnie grał też
Brendan Fraser.Bennett też grała dobrze, aczkolwiek trochę inaczej wyobrażałam sobie
Meggie ... Po prostu...Książka jest inna.Taki sam tytuł-fakt, ale fabuła kompletnie inna.Ta
matka Meggie, Resa, odzyskała głos w 2 części książki ! Tak samo Dustfinger wrócił do
Ombry też w 2 części i to dzięki Ofreuszowi a nie Mo...No cóż, rozpisałam się.Dałam 10
ponieważ strasznie chciałam ten film obejrzeć i myślałam, że będzie świetny i się nie
myliłam...No cóż, byłam zawiedziona, że Farid nic po sobie nie pokazał, że buja się w
Meggie, dopiero Dustfinger powiedział to co chciałam zobaczyć.

ocenił(a) film na 8
AtramentoweSerce

Farid nic po sobie nie pokazał? Chyba oglądałyśmy inny film ;)

ocenił(a) film na 6
Sol89

no ja oglądałam go godzinę temu.No jakoś nie gapił się specjalnie na nią czy coś...
w 2 części w książce, on to pokazuje.a tu ? nic .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones