PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=371515}

Avengers

The Avengers
7,5 327 515
ocen
7,5 10 1 327515
6,8 33
oceny krytyków
Avengers
powrót do forum filmu Avengers
użytkownik usunięty
Grabka23

w reklamie jest ponoć polsatowski lektor ale nie jestem pewien czy będzie lektor

ocenił(a) film na 7

za każdym poprzednim razem w reklamie też był lektor, a w filmie nie :(

użytkownik usunięty
feeniks

Tylko teraz w reklamie jest polsatowski lektor

no wlasnie, ten sam który czyta Xmenów na polsacie i większość filmów na tym kanale. Jest nadzieja. Poprzednie zapowiedzi z lektorem były z innym.

użytkownik usunięty
Anakin_Skywalker

mam nadzieję że teraz dadzą lektor chociaż wątpię, bo wtedy zabrakło by im mniejszej publiczności :(

użytkownik usunięty
Anakin_Skywalker

Jest lektor i przywrócił mi wiarę w polsat

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
Grabka23

o to szkoda, nie oglądam takich z dubbingiem.

użytkownik usunięty
andolinis

nie wiadomo czy będzie z dubbingiem teraz w zwiastunie jest ponoć polsatowski lektor może tym razem zaskoczą nas a jeśli będzie dubbing to albo obejrzę z nudów albo wyłączę :P

ocenił(a) film na 9
Grabka23

Dziwne to jest. Iron-Man, Thor, Kapitan Ameryka, te wszystkie filmy były na TVN a teraz nagle Avengers na Polsacie? Dla mnie to będzie dziwne oglądać film na Polsacie, podczas gdy wszystkich tych superbohaterów oglądałem wcześniej na TVN.

użytkownik usunięty
dirt16

bo Avengers jest już z disneya więc TVN nie miał za bardzo praw, jest obawa że strażnicy galaktyki wezmą polsat

do TVN należy

Thor Mroczny świat który będzie jesienią w TVN
Kapitan Ameryka Zimowy Żołnierz wiosna/jesień 2016 więc to należy do TVN do polsatu

Avengers Czas Ultrona
Strażnicy Galaktyki?

ocenił(a) film na 9

To kicha, miałem nadzieję, że wszystkie filmy MCU będą na TVN. A i oni sami powinni postarać się o wykupienie praw, skoro już zaczęli puszczać te filmy.
Tak w ogóle to dlaczego MCU przerzuciło się na Disneya? Cała pierwsza faza (poza Avengers) była dystrybuowana przez Paramount Pictures. Wiesz może coś o tym?

użytkownik usunięty
dirt16

no właśnie nie wiem ale jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę chociaż nie wiem czy tu w ogóle też chodzi o disneya bo dość dziwnym trafem puls ma Incredible Hulk film I fazy marvela a wcześniej prawa miał TVP1 czy 2 do Hulka nie wiem o co w tym chodzi, zdziwiłem się że Avengers są w polsacie zwłaszcza że Avengers na HBO leciało a zwykle HBO swoje filmy sprzedaje TVN i z stąd nie wiem o co w tym biega jedno jest pewne, chodzi o kasę :P

ocenił(a) film na 10

jest lektor juhuhuh

ocenił(a) film na 6
IronFirst

Zatem cieszycie się, że nadwiślański skansen trwa?

PS Opcji wyłączenia lektora i pozostawienia wersji oryginalnej - Polsat naturalnie nie przewidział. Na szczęście, istnieją jeszcze płytki.

użytkownik usunięty
Film_Polski

Dubbing jest paskudny! Ja wolę lektora

ocenił(a) film na 6

No cóż, są tacy, którym podoba się życie w skansenie. De gustibus...

użytkownik usunięty
Film_Polski

dubbing jest dla dzieci... każdy kto ogląda filmy z dubbingiem prócz animacji, czyli filmy aktorskie nie ma pojęcia bladego o aktorstwie... ważne jest to co mówi aktor grający w filmie a nie aktor który dubbinguje swym żałosnym piskliwym nic nie znaczącym głosem

ocenił(a) film na 6

Lektor jest dla niechlujów, którym nie zależy na jakości. Każdy, kto ogląda film z lektorem (prócz dokumentów i popularnonaukowych) nie ma bladego pojęcia o prawdziwym dźwięku w kinie.
Oryginalny dźwięk - ściszony do połowy, subtelne szumy, półszepty i ciche trzaski - całkowicie nieuchwytne. Ważne pozostaje tylko to, co beznamiętnie odczytuje lektor swoim żałosnym, przepalonym, nic nie znaczącym głosem.

użytkownik usunięty
Film_Polski

no właśnie to mnie akurat u lektora denerwuje więc się z tobą zgodzę. Chociaż nie w każdym lektorze tak jest

Władca Pierścieni ma jeden z najlepszych lektorów
Hobbit ma gorszy ale nie zagłusza jeszcze dzwięku, filmy marvela z lektorem faktycznie dzwięk zagłuszają

osobiście preferuję napisy ;)

ocenił(a) film na 6

Nie ma takiej opcji, by oryginalny głos aktora leciał równie głośno co głos lektora i aby się przy tym wzajemnie nie zagłuszali. Technicznie niewykonalne.

Nie mam zamiaru pisać o zawodnikach lepszych i gorszych - gdy chodzi o konkurencję nie uprawianą nigdzie poza skansenem.

użytkownik usunięty
Film_Polski

no może w sumie nie ma chociaż ja tam słyszę jeśli chodzi o Lotra


też nie mam zamiaru :)

Po co z idiotą w ogóle dyskutujesz? XD

użytkownik usunięty
Piknik_na_skraju_drogi

Bo są siebie warci.

kopa

użytkownik usunięty

"bo Avengers jest już z disneya więc TVN nie miał za bardzo praw, jest obawa że strażnicy galaktyki wezmą polsat" To, że film jest z Disneya determinuje to, że do filmów disneya ma prawa tylko polsat? Z twojego zdania, można wnioskować, że tak. Co za bzdura. W takim razie dlaczego prawa do Piratów z Karaibów- też disney- ma prawa TVP? ;) Generalnie produkujesz dużo bełkotliwych postów, które nie mają wewnętrznej logiki.

użytkownik usunięty

Ale TVP też ma prawa do Disneya tak jak tv puls więc nic dziwnego. I nie obrażaj mnie piszę tylko to co czytałem na oficjalnej stronie TVN.

Żegnam

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
Grabka23

Doczekaliśmy się lektora czyta Radosław Popłonikowski hehe :)

spartakus_94

Lektor idealny przetłumaczyć tesseract na hiper sześcian, już wolę dubbing nawet jeśli jest fatalny

Razer95

bo hipersześcian to tesserakt jakbyś chciał wiedzieć. Wystarczy mieć jakiekolwiek pojęcie na ten temat.

Anakin_Skywalker

Dokładnie hipersześcian czterowymiarowy.

użytkownik usunięty
Belief

Oglądasz ? :D

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
Razer95

i jesteście zadowoleni gdy był dubbing było lepiej . Ja uważam że filmy dubbingowane nie są złe , ale z lektorem są najgorsze np. iron man 3 w tvn nie dałem rady oglądać po akcji w domu starka wyłączyłem a jestem wielkim fanem marvela

ocenił(a) film na 10
Kino_maniak13

Avengers dobrze przetłumaczyli i powinien być dubbing

użytkownik usunięty
Kino_maniak13

To sobie dalej oglądaj dubbing dla dzieci w filmach aktorskich a o kinie nie będziesz miał żadnego pojęcia

użytkownik usunięty
Razer95

Wolę paskudnego lektora niż dubbing niszczący uszy

ocenił(a) film na 10

z lektorem tony wogóle nie jest śmieszny , no sory iron man 1 i 2 z lektorem spoko ale iron man 3 i avengers . scena w lesie gdy mówi o szatach , albo gdy lecą dubbing ,, w końcu długo robiłeś za bałwana ,, lektor zamrażarka w iron man 3 np.z dubbingiem ,, zdolność lotu przywrócona , lektor ,, morze pan latać

ocenił(a) film na 10
Kino_maniak13

Ile trza mieć lat żeby wielbić dubbing? No ludzie napisy i lektor tylko, polski dubbing jest fatalny a do tego jak można niechciec słuchać oryginalnych dźwięków? A i skoro Polsat z tego zrezygnować to musi coś być na rzeczy bo rzadko słuchają głosu ludu a tu patrz dubbingu nie ma czyli nie robiła szału ta wykastrowana wersja

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones