PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=846162}
4,3 55 235
ocen
4,3 10 1 55235
3,4 27
ocen krytyków
Bad Boy
powrót do forum filmu Bad Boy

7/10

ocenił(a) film na 7

7/10
Film oglada sie z zaciekawieniem. Nie mozna sie nudzic. Akcja od poczatku do konca. Duzo prawdziwych wydarzen. Warto obejrzec.

obi99

Ciekawy boot , jaki program ?

ocenił(a) film na 7
obi99

Faktycznie marny komentarz, napisane prymitywnie i bardzo botowo, ale film i tak jest 7/10. Pełno tu wad i dymania, bo ujęcia z boiska to jakaś parodia, bo Peszko i Grosik są nieobecni, bo wątek Grabowskiego tylko żenuje, ale jednocześnie się to naprawdę dobrze ogląda, jest jakiś charakter w tym, jest w tym życie, a w tej naszej impotenckiej kinematografii to już bardzo dużo.

ocenił(a) film na 6
RipRoy

Zgadzam się. Jesli chodzi o aspekt kibicowski/kibolski to film o wiele lepszy niż "Skrzydlate Świnie".

neus3zp

Hahaha
Bez komentarza

ocenił(a) film na 2
neus3zp

Nadal daleko mu do rzeczywistości kibicowskiej. Vega stwarza wrażenie człowieka, który przeczytał ze dwa artykuły na Interii i zobaczył reportaż Jadczaka i wielce odkrywa kibicowska rzeczywistość.

idid

To o Wiśle Kraków

ocenił(a) film na 2
RipRoy

i oceniles ten film na 7 ? skoro piszesz ze taki slaby? to jest botowe :)

RipRoy

Mam podobne odczucia. Widziałam 2 filmu Vegi, były bardzo złe, a mimo to pomyślałam, że włączę. O dziwo mimo tego wszystkiego co wymieniłeś to film trzyma tempo i zainteresował mnie. Szok hehe ;-)

obi99

Dajcie już spokój z tym Olafem Olszewskim

ocenił(a) film na 1
obi99

przestań ćpać człowieczku , przecież to stek bzdur

ocenił(a) film na 3
obi99

Jakie prawdziwe wydarzenia hahaha
Lepszy film był by o całym wrocławskim Śląsku w latach 80-95 ,tam była gangsterka której nie trzeba zmyslac. Wszyscy byli powiązani ciężarowcy, judo itd (To byli pierwsi bramkarze we Wrocławskich klubach). Jakby chociaż Vega to liznal to może by zrobił trochę lepszy film.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
obi99

jak dla mnie film o patolach dla patoli, nic wiecej

ocenił(a) film na 3
tomekguru

dla mnie tak samo, ledwo wytrwałem do końca

ocenił(a) film na 2
obi99

Autorze posta ty poje bie jak !ozna takie cos ocenic na 7 ty bezmozgu poiebany

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones