PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=846162}
4,3 10 1 55212
3,4 27
ocen krytyków
Bad Boy
Patryk Vega wybrał przedziwny sposób promocji "Bad Boya". Tuż przed premierą reżyser wyruszył na tournée... czytaj więcej

Recenzje Użytkowników

"Bad Boy" jest właściwie kiepsko zmontowanym teledyskiem, w którym pierwsze skrzypce gra przemoc, wulgarność i brutalność. To takie groteskowe, filmowe guilty pleasure. Można obśmiać, nigdy nie brać na poważnie. więcej
Patryk Vega za każdym razem zaskakuje. To może wydać się komunałem, jednak tym filmem reżyser całej sfory "Pitbulli" pokazał się z zupełnie innej strony. Strony, która już wcześniej dawała się dostrzec w jego twórczości, jednak nigdy w aż takiej okazałości. więcej
Po tajnych służbach, przestępczości zorganizowanej, służbie zdrowia i aferach politycznych Patryk Vega zdecydował się zaprezentować szerokiej publiczności środowisko polskich kibiców, a właściwie pseudokibiców piłkarskich. Nie jest to z pewnością temat tak medialny jak wcześniejsze motywy twórcze naczelnego skandalisty polskiego kina, ale z pewnością wciąż nieodkryty dla polskiego widza. Więc pole manewru było spore. więcej
O Patryku Vedze można mówić wszystko, ale na pewno nie można mu odmówić pomysłowości w sposobie zarabiania pieniędzy. Jako twórca zdążył przyzwyczaić nas do łapania się popularnych tematów i robienia z nich na szybko filmów wątpliwej jakości. więcej