PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=846162}
4,3 55 234
oceny
4,3 10 1 55234
3,4 27
ocen krytyków
Bad Boy
powrót do forum filmu Bad Boy

Zjarawszy uprzednio ryja (delikatnie i na smak - to mus podkreślić od razu odbiorcy owej minirecenzji) wybrałem się na tą produkcję całkiem na sportowo - nie nastrajawszy się opiniami lub odczuciami żywionymi do poprzednich filmów Vegi. W kinie zastałem dobry klimat: Śladowa ilość wieśniackich żartów (tu fajnie zbalansowane minimum), które jednak wśród dobrze zrobionych scen nie rzucały się w oczy i współgrały z w miarę spójnym malunkiem. Postać Oli i Piotra zrobione i zagrane elegancko. Parę kwestii w związku z nimi - z widocznych powodów rozbudowanych i poruszonych - więc nieporuszonych tutaj. Uwierzcie mi...
dużo wyłapie... jednak ten film dobrze tańczył na mojej rurze i przez to zajebiście przypadł mi do gust. Nawet podczas wyłapywania. Głównie podczas... Wg. mnie spełnia on rolę filmu akcji wystarczająco (w coponiektórych przypadkach możliwe, że nawet psychologicznego). Pomimo paru irytujących, nie lepiących się motywów (sposoby zawodników... nożyk...) oglądało mi się to zacnie. O...

Jordihno

Chyba jednak mocno się upaliłeś, byku!

Sebsi_88

Wazne ze sie dobrze bawil

Jordihno

Film tak samo słaby jak ta "recenzja"

ocenił(a) film na 2
Jordihno

Raczej sie nie zjarales tylko kwasa brałeś. Film tragedia, niektóre postacie są w ogóle niepotrzebnie, jak Kożuchowska czy Grabowski. O Shturze lepiej zapomnieć. Film gowniany jak wszystkie dzieła Vegi. A ta recenzja jest taka jak dzielo, które opisuje: nie nadająca się czytac, płytkę i zrozumiała tylko dla autora

ocenił(a) film na 4
DP1982

Film jest słaby ...znowu zlepek scen, a Stuhr w tym filmie statystuje...

Jordihno

No bez zielska to by ciężko było.

Jordihno

I już wiemy, że jaranie przed seansem winduje ocenę, przez podniesienie jej do potęgi 3. To "dzieło" zasługuje na max. 2 gwiazdki. A końcówka to żenada.

test147

ok

ocenił(a) film na 2
Jordihno

No jak sie !ocno nawaloc to ten gniot zaslugiwalby nawet na 4

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones