PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=284997}

A Millionaire's First Love

Baek-man-jang-ja-eui Cheos-sa-rang
7,2 1 287
ocen
7,2 10 1 1287
Baek man jang ja eui Cheos sa rang
powrót do forum filmu Baek-man-jang-ja-eui Cheos-sa-rang

Czarujący !!!!

ocenił(a) film na 10

Po prostu cudowny !!! Moja ocena 10/10. Film przypomina trochę amerykański film "Szkoła uczuć - A Walk to Remember(2002) ", lecz jest jeszcze lepszy. Jest on dowodem na to, że w ostatnim czasie koreańskie produkcje dramatów przewyższają amerykańskie. Może to dlatego, że nie są tak przewidywalne. Szkoda tylko, że filmy koreańskie bardzo rzadko można zobaczyć w Polsce, chyba że jest to film pokroju "Oldboy'a". Tak więc pozostaje nam tylko ściągnięcie filmu z internetu. Ale naprawdę warto. Film wzrusza tak samo nawet, jeśli zobaczy się go kilka razy. Czy jest to klasyczna opowieść typu "Love Story"? Raczej nie. Zresztą zobaczcie sami. Ja choć jestem facetem, muszę przyznać, że na koniec łezka ni się zakręciła w oku. Może to dlatego, że historia ta opowiada o wielkiej choć dość krótkiej miłości między dwojgiem ludzi.

anubis_2

Trochę? Nawet bardzo :) Ale to jest tylko jego zaltą. Aktorstwo, ogólna koncepcja, śliczne zdjęcia i muzyka pozostają wciąż lepsze od amerykańskiego filmu.

lady_akira

Jak wyżej, film świetny i wzruszający. Też jestem facetem, ale jednak końcówka na mnie szczególnie zadziałała. Polecam!

użytkownik usunięty
anubis_2

Jeju nie cierpie filmów w stylu Szkoła Uczuć...ale może ze wzgledów ze kocham azjatyckie kino ten obejrze...

A czy ma ktoś może ten film na jakimś nośniku ?? No.. ten lub inne azjetyckie.. Jak wiecie ciężko je zdobyć ale cudownie oglądać.. Proszę.. jak może mi ktoś pomóc niech pisze na ukulele20@onet.eu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones