PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=868630}

Biały szum

White Noise
5,3 10 015
ocen
5,3 10 1 10015
5,7 20
ocen krytyków
Biały szum
powrót do forum filmu Biały szum

bardzo dobry film

ocenił(a) film na 8

A najlepsze w nim jest to, że ewidentnie próbowali oglądać go fanatycy Szklanej pułapki... ewentualnie Szklanką po łapkach... i nie pykło im. Z drugiej strony -> ten film jest źle reklamowany. Netflix przedstawia go jako komedię. Jasne. To jest komedia. Ale raczej taka trochę Boska komedia, niekoniecznie zaś kolejna odsłona Jasia Fasoli. W gruncie rzeczy to film dla tych, którzy trochę tęsknią za Dyskretnym urokiem burżuazji czy kinem egzystencjalnym, trochę absurdalnym i zarazem bardzo wyrazistym wizualnie. Jest tutaj sporo mocnych rzeczy - przede wszystkim gra aktorska, dobrze napisane dialogi - owszem, przekombinowane, pojechane w kosmos, do cna teatralne, ale przecież o to chodzi w tym przedstawieniu. Koniec końców mam wrażenie, że Biały szum to taki trochę performance, dzieło którego nie dało się wcisnąć w ograniczenia desek teatrów, więc rzucono go na srebrny ekran. Super, że nadal produkowane są filmy z założenia nie mogące podobać się fanatykom Johnów Wicków, to znaczy, że w hollywood nadal komuś się chce podjąć ryzyko. I to spore, bo nie sądzę by taki film się komukolwiek opłacił. Ale ja doceniam, że się pojawił ;-)

ocenił(a) film na 7
failsafe

Ja jestem fanem Die Hard, ale White Noise mi sie podobal. Nie ma co uogolniac ;-)

ocenił(a) film na 8
topjes

Spoko, w uogólnieniach chodzi o uogólnienie, nie o precyzję rażenia. Też lubię Die hard jakby co ;-). Powinienem napisać inaczej, przyznaję ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones