PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=866839}

Buzz Astral

Lightyear
6,2 18 209
ocen
6,2 10 1 18209
6,2 21
ocen krytyków
Buzz Astral
powrót do forum filmu Buzz Astral

Bawi hipokryzja użytkowników, którzy płaczą i krzyczą, jak to Pixar nie powinien "gorszyć" i brać się za edukację widzów, kiedy ich animacje od samego początku swojego istnienia miały wydźwięk edukacyjny i moralizatorski. Dobrze, że takie wątki się pojawiają. Może wasze dzieci nie będą homofobami.

ocenił(a) film na 1
Czorny_Narzeka

Może twoje będą miały problemy z własną tożsamością płciową i zaburzenia seksualne.

Mixuu

Jak na razie to Pixar ma problem ze swoją tożsamością

ocenił(a) film na 6
Mixuu

Jak na razie Wy macie z sobą największy problem.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Czorny_Narzeka

Mam nadzieję ze twoje dzieci zostaną homo.

ocenił(a) film na 6
Zigor

A ja, że Twoje nie bo będą się całe życie męczyć z takim przykrym ojcem.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
Czorny_Narzeka

A czy Ty człowieku masz dzieci? Mój 8 letni synek w trakcie seansu zapytał dlaczego ta pani ma żonę? Uważam że pchanie ideologii do filmów dla dzieci jest absolutnie nie na miejscu i żeby nie było radykalnym prawicowcem nie jestem. Jestem ojcem który uważa że na tego typu treści odbiorca powinien być przygotowany i powinien je rozumiec. W trakcie seansu na którym byłem były dzieci młodsze od mojego dziecka które ma 8 lat. Wytłumacz proszę wątek lesbisjski np 6 cio latkowi. Film wizualnie ładnie zrobiony ale zdecydowanie przez wplatanie ideologii nie jest dla dzieci, przez co dla mnie dyskwalifikacja.

Konradinho_2

jeśli nie potrafisz wytłumaczyć dziecku, (które z natury jest chętne do nauki, otwarte na świat, nie posiada jeszcze sztywnych przekonań i schematów), że dwójka ludzi może się kochać, to masz ogromny problem i mam nadzieję, że twoje dziecko ma w otoczeniu jakąś osobę, która jest w stanie mu wytłumaczyć podstawowe rzeczy

ocenił(a) film na 2
cudowianek

Wytłumacz przedszkolakowi, skąd lesbijki wzięły sobie dzieciaka? To jest prawdziwa abstrakcja, łatwiej już zrozumieć podróże w czasie …

kwolana

A to lesbijki zachodzą w ciąże inaczej niż heteroseksualistki? Czemu ma nie wystarczyć zwykła bajeczka jaką wciska się przedszkolakom.

cudowianek

Wołają cię koleżanki i koledzy z Choroszczy.

cudowianek

To jak wytłumaczyć dziecku, że dwie kobiety mogą spłodzić i urodzić dziecko? Jakoś chyba przespałem to na biologii w szkole...

ocenił(a) film na 1
cudowianek

Wytłumaczyłem, powiedziałem że mają zaburzenia psychiczne i nikt ich nie chce uleczyć.. dobrze powiedziałem dziecku xd?

Konradinho_2

A dlaczego niby film ze związkiem lesbijskim, który jest czymś zwyczajnym, nie ma być "dla dzieci"? Akurat dzieciom takie rzeczy w ogóle nie przeszkadzają w filmach, raczej niektórym rodzicom, którzy nie zauważyli, że rzeczywistość wokół nich się zmienia i nie potrafią wytłumaczyć dziecku czegoś, czego sami nie ogarniają.

ocenił(a) film na 1
Davus

"Czymś zwyczajnym" hahaha xD

ocenił(a) film na 1
BaniaPFDQ

Tak zwyczajnym jak dwie kwoki które mają pisklaki. Zauważyłem, że osoby forsujące tego typu poglądy mają mocną potrzebę pokazania siebie jako osobę oświeconą tolerancyjną wspaniałą i ohy achy, a gdy ktoś się znimi nie zgadza to napewno wyborca pisu ciemnogród i wogóle.

ocenił(a) film na 1
EasyTom

Gdyby to było coś zwyczajnego, to nikt by nie musiał pisać, że "to jest coś zwyczajnego" xD

ocenił(a) film na 6
BaniaPFDQ

Wiesz kiedyś czymś niezwyczajnym było mówienie że ziemia to kula i że krąży wokół słońca, trochę twój tekst nie ma sensu xD.

ocenił(a) film na 5
Konradinho_2

A co jest takiego trudnego wytłumaczeniu w związku lesbijskim? "Dwie panie się kochają" - koniec wyjaśniania xD

ocenił(a) film na 1
bartmix

Mają zaburzenia psychiczne xd ..wytłumaczenie naukowe.+

ocenił(a) film na 5
Konradinho_2

Tak samo jak wyjaśniłeś jak dochodzi do tego, że pani i pan są razem, albo mamusia i tatuś. Poznali się - zakochali - zostali parą. Nie trzeba się w to zagłębiać i poruszać od razu kwestii pożycia łóżkowego (bo chyba niektórzy mają jakieś dziwnie skłonności do przekierowania wszystkiego na popęd), wystarczy dodać, że tak się zdarza i tyle. Gwarantuję, że dziecko jest tak otwarte i nienasączone uprzedzeniami, że przyjmie to skinieniem głowy.

ocenił(a) film na 1
Vanillia

Jeszcze kilkanaście lat i tacy odklejeńcy jak wy będą tłumaczyć, dlaczego ten Pan jest z tą 5-letnią dziewczynką, jako "coś zwyczajnego", "bo się kochają", "bo taką mają orientację".

ocenił(a) film na 5
BaniaPFDQ

Tak. To rzeczywiście DOKŁADNIE TO SAMO. 100% racji w racji.

ocenił(a) film na 1
Vanillia

Wy zrobicie z tego "orientację seksualną", w sumie już robicie, już głosy takie się pojawiają. Poza tym tacy ludzie, jak wy nie mają hamulców, nie ma jakiejś granicy, gdzie będziecie już zaspokojeni i osiądziecie na laurach.

ocenił(a) film na 5
BaniaPFDQ

Dokładnie! Cały filmweb chce więcej! Pisz, pisz. Wcześniej nigdy nie dane nam było spotkać się z takim stanowiskiem, dogłębnym przemyśleniem sprawy. Poruszasz newralgiczne kwestie, to rzadkość. Do tego widać, że nie dałeś się omamić jak my marksistowskim pomyjom. Odkładam Steinbecka i chłonę każde słowo spod Twej klawiatury. Nie zawiedź mnie.

ocenił(a) film na 1
Vanillia

Potwierdzasz tylko moje słowa :-) Pozdrawiam

ocenił(a) film na 5
BaniaPFDQ

Nie da się inaczej, przecież wiesz ;)

ocenił(a) film na 1
BaniaPFDQ

Zgadzam się 100 % racji a kolejne 20 to dlaczego ten pies ma welon i co ten pan robi w krzakach z swoją sunią ? (a no tak może bo to jego psia żona...)

ocenił(a) film na 1
EasyTom

"To coś zwyczajnego" xD

ocenił(a) film na 8
BaniaPFDQ

,,Jeszcze kilkanaście lat i tacy odklejeńcy jak wy będą tłumaczyć, dlaczego ten Pan jest z tą 5-letnią dziewczynką, jako "coś zwyczajnego", "bo się kochają", "bo taką mają orientację"." przedwczesne uogólnianie, wróżenie z fusów, zakładanie co by było gdyby.
Czyli argument równie wart uwagi co argumenty płaskiej Ziemi.

BaniaPFDQ

Nic dodać, nic ująć. Masakra, co się obecnie wyprawia. Idzie to w beznadziejnym kierunku... Na szczęście najwięcej zależy od rodziców i jak od najmłodszych lat będą z dzieckiem rozmawiać, pokazywać i tłumaczyć jemu, co jest dobre / właściwe / naturalne, to mogą ochronić przed zepsuciem, które niestety jest obecne wszędzie dookoła.

Konradinho_2

Też nie rozumiem co jest trudniejszego od wyjaśnienia dlaczego ta pani ma żonę, od tego dlaczego ta pani ma męża? Czy swojemu dziecku jak tłumaczyłeś dlaczego jesteś ze swoją żoną małżeństwem, to też miałeś takie problemy?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Konradinho_2

Jeśli 8-latek nadal nie wie, że pan może kochać Pana albo pani panią to raczej nie jest wina filmu, tylko rodziców, którzy zwyczajnie zakłamują świat.

A_Ham

Albo po prostu są normalnymi rodzicami, prezentującymi zdrowe wartości, a nie "nowoczesnymi" ludźmi, którzy wszystko dookoła uważają za normalne.

ocenił(a) film na 1
A_Ham

Raczej żyje w zdrowej rodzinie bez zaburzeń psychicznych..

ocenił(a) film na 1
Czorny_Narzeka

Dobrze że ty nie będziesz miał dzieci, uff, przynajmniej w Polsce panuje jeszcze ta wspaniała homofobia zakazującą niszczenia wartości rodzinnych. Jakbyś nie wiedział co to rodzina to ci wytłumaczę - ojciec (mężczyzna), matka (kobieta), dzieci (chłopcy i dziewczęta).

TheDevilYouKnow

Z roku na rok homofobia na szczęście spada :D I to mimo płaczu konserwatystów, którzy niszczą rodziny np. wyrzucając dzieci z domów albo doprowadzając je do samobójstwa, bo są LGBT.

ocenił(a) film na 3
Westecz

Doprowadza do samobójstwa ich środowisko. Ideologia LGBT która wpycha do głowy że są kimś innym. Jakaś tam 705 płcią czy innym freakiem.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
horseman

Przejście operacji korekty płci sprawia, że takie osoby rzadziej popełniają samobójstwa. Polecał np. ten artykuł, ale jest też mnóstwo innych, które to potwierdzają:
https://fenwayhealth.org/new-study-shows-transgender-people-who-receive-gender-a ffirming-surgery-are-significantly-less-likely-to-experience-psychological-distr ess-or-suicidal-ideation/

A teraz powiesz, że nauka jest lewacka, nie? xD Statystyka jest lewacka xD Wypieraj fakty dalej.

I nie ma czegoś takiego jak "ideologia LGBT". Są Lesbijki, Geje, osoby Biseksualne i Trans. Każdy kto nieironicznie stosuje frazę "ideologia lgbt" odczłowiecza ludzi i sam stawia się na równi z pewnym człowiekiem, który mówił, że żydzi to nie ludzie.

ocenił(a) film na 1
Westecz

Dla popracia swoich argumentów odesłać do swojego punktu badawczego... Brawo. Kto tak robi ?
To jak bycie sędzią w własnej sprawie, wiadomo, że będą mówić o tym tylko w samych superlatywach.
Człowiek powinien akceptować siebie takim jakim jest, a nie szukać modyfikacji by się "sobie" podobać.
Niestety ale dzieci szukają akceptacji pokazując im kolejną drogę do realizacji powyższego, tak naprawdę nie otwieracie im horyzonty tylko wkładacie nóż w dłoń. Człowiek jest człowiekiem, nie helikopterem hipopotamem transgenderem czy qutoseksualnym niebinarnym tworem.

ocenił(a) film na 7
TheDevilYouKnow

W Polsce to akurat często rodzina to matka i dziecko, bo tatuś jakoś magicznie znika....albo babcia i dziadek + dzieci, bo rodzice nie dorośli do ich wychowania. Nie ma jednego schematu ani na miłość, ani na rodzinę, ani tym bardziej na szczęście.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
TheDevilYouKnow

Serio? Naprawdę myślisz, że interesuje mnie opinia jakiegoś randoma na temat mojego życia? Myśl sobie co chcesz. Skoro tyle udało Ci się wymyśleć to raczej trollem roku nie zostaniesz. Miłego wieczoru życzę.

Czorny_Narzeka

xDDD cyk film nie zarobil, swiat jest zły homofobiczny, bo nie chce oglądać bajki, dla porownania minonki dobrze sobie radzą :D Elo

ocenił(a) film na 6
Czorny_Narzeka

Dziecko mnue zapytało a która z tych pań ma penisa? Jakaś musi bo skąd inaczej by mieli córkę?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones