PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=866839}

Buzz Astral

Lightyear
6,2 18 265
ocen
6,2 10 1 18265
6,2 22
oceny krytyków
Buzz Astral
powrót do forum filmu Buzz Astral

Bawi hipokryzja użytkowników, którzy płaczą i krzyczą, jak to Pixar nie powinien "gorszyć" i brać się za edukację widzów, kiedy ich animacje od samego początku swojego istnienia miały wydźwięk edukacyjny i moralizatorski. Dobrze, że takie wątki się pojawiają. Może wasze dzieci nie będą homofobami.

ocenił(a) film na 8
mlodszylele

Ile lat ma twoje dziecko, że tak się fachowo wyraża? :D Czy może raczej wymyśliłeś to sobie, bo sam masz fiksację na punkcie penisów? Stawiam na to drugie. Ale podpowiem. Skoro dziecko potrafi pytać o penisy, to jest wystarczająco duże, żeby pokrótce zaznajomić je z kwestią in vitro.

ocenił(a) film na 7
Czorny_Narzeka

To jest jakiś dramat, weszłam na forum żeby poczytać opinie o filmie a jedyne, co widzę to hejterskie komentarze na temat marginalnego wątku, który był na ekranie przez kilka sekund. Ludzie, co się z wami dzieje? Naprawdę wzmianka o związku dwóch kobiet w 2022 roku robi taką aferę? Zamykajcie swoje dzieci w kloszu informacyjnym, może nigdy nie dowiedzą się o tym jak wygląda świat. Puknijcie się wszyscy w łeb.

ocenił(a) film na 7
Vrcharka

Czorny_Narzeka to oczywiście nie personalnie do Ciebie, jestem załamana innymi komentarzami

ocenił(a) film na 6
Vrcharka

I tak dzieci nie dowiedzą się o co chodzi w życiu, bo rodzice, którzy też odpowiedniej wiedzy nie przekażą. Cmentarniacy w ogóle nie mają pojęcia o co chodzi z tym całym LGBT. Czytam większość komentarzy i powiem Wam, że jeszcze się nie spotkałem, żeby ktoś tu miał elementarną wiedzę. Jest tylko powielanie zasłyszanych haseł i ideologi bez większego zrozumienia. To przykre, że najwięcej do powiedzenia mają ludzie, którzy się na danym zagadnieniu nie znają. o.O

ocenił(a) film na 1
dzenero

Żygać się chce. W bajkach takie rzeczy to już przesada totalna. Możecie myśleć co chcecie o mnie ale mnie rodzice wychowali na normalnego człowieka. Było jest i bedzie nienormalne.

ocenił(a) film na 5
Czorny_Narzeka

Zacznijmy od tego że nie puszcza się w bajkach takich scen. To że świat jest pier.dolnięty na punkcie LGBT to teraz jeszcze w bajkach to zaczyna być.
Nie mam nic do geji i lesbijek, mogą sobie istnieć, ale niech nie paradują jak poje.bani po miastach i gadają te głupoty typu że facet - ja jestem żoną, a kobieta moim mężem.
Te wszelkie parady to się powinno rozganiać jak stoczniowców. Armatkami wodnymi i kulami gumowymi.
Niech sobie żyją w domowym zaciszu ale nie szerzą swoich przekonań bo zachowują się jak sekty.

ocenił(a) film na 1
settokaiba

Treue

EasyTom

no tak najlepiej niech żyją w strachu i się nie obnoszą bo panu settokaiba to nie pasuje. Może ty nie obnoś się ze swoimi przekonaniami, religią i innymi przynależnościami. Najlepiej nigdy nie wyrażać samego siebie i wiecznie się tylko bać.

michalkapusta

proponuje w takim razie pozamykać kościoły i zakazać wszystkich parad religijnych bo to jest obnoszenie się ze swoimi przekonaniami i ja sobie tego nie życze

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
Czorny_Narzeka

W punkt, ludzie mają od zawsze problem zrozumieć że każdy żyje jak chce. Kraj oparty na homofobii, na szczęście w tempie ślimaka ale to się zmienia.

ocenił(a) film na 5
KubaPiask

Kraj oparty na homofobii? Raczej oparty na nauce, gdzie od zarania dziejów naszej planety przedłużanie gatunków zajmują się osobniki dwóch płci - samiec i samica. A te ćwierć-mózgi chcą zaburzyć naturalny porządek zgodny z ewolucją. Na Polskę można wiele powiedzieć, ale nie to, więc zamilcz na wieki, człowieku

użytkownik usunięty
damian_oporski_filmweb

To jest strona do oceniania filmów, a nie wygłaszania jakiś politycznych manifestacji! Ludzie chyba już dawno o tym zapomnieli...

ocenił(a) film na 5

Aha. No i?

ocenił(a) film na 1
Czorny_Narzeka

Idź się zaszczep.

ocenił(a) film na 1
Czorny_Narzeka

Wasze dzieci będą zmanipulowane, że dewiacja jest czymś normalnym i zdrowym ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones