PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=447398}
7,6 14 006
ocen
7,6 10 1 14006
Cadillac Records
powrót do forum filmu Cadillac Records

10!

ocenił(a) film na 10

wspaniały!biorąc pod uwagę fakt,że kocham bluesa,i uwielbiam brodiego..mogę rzec,że reżyser czytał mi w myślach tworząc to dzieło!!:)

ocenił(a) film na 10
ewel88

właściwie to czytała mi w myslach tworząc film:)

ocenił(a) film na 10
ewel88

Ten film jest fenomenalny. Za Brodym specjalnie nie przepadam, ale ten blues....coś wspaniałego.

użytkownik usunięty
Xander1411

Kocham blues'a, uwielbiam Brodiego i głos Beyonce!
Ubóstwiam filmy o rozkwicie czarnej muzyki.

ocenił(a) film na 10
ewel88

pomijając moją miłość do bluesa, brodyego i tych czasów daje 10/10 w kategorii film muzyczny/biograficzny. Świetna gra aktorska, śpiewający aktorzy - i to bardzo dobrze, ciekawie opowiedziana historia, wiernie oddany klimat, poleciłbym go każdemu fanowi dobrej muzyki i filmów.

ocenił(a) film na 9
ewel88

Dokładnie, trafiłem na niego przez przypadek i trzeba powiedzieć że film jest po prosty genialny.
Wkurzające jest to że nie leciał w kinie i ogólnie mało się o nim nie słyszało.
Polecam nawet jeśli nie słuchasz bluesa i klimatów z tamtych lat

użytkownik usunięty
bartstr

Mimo ze mlodzi jestescie mlodsi widze jak ja
do tego z mojego miasta chyab was lubie bo nie jestescie pokoleniem X stracona ciemna masa.
Kazdy kto kocha bluesa i ma pojecie o dobrym filmie ma u mnie duzego plusa.
Jesli jest kobieta to ma nawet dwa ha ha ha.
P.S kto kuma kindziorow z Chicago nosacych w jednej skarpetce bzytke a w klapie marynarki harmonijkie ustna?
Odpowiedz rodowici warszawiacy i warszawianki kochajacy bluesa.

ocenił(a) film na 9

Ten film jest wręcz idealny. Muzyka idealnie wpasowała się w mój gust, Brody oczywiście jak zwykle wypadł genialnie i Beyonce też pokazała klasę.

użytkownik usunięty
maaf

Widze funa Brodyego a nie funa bluesa...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones