PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=447398}
7,6 14 006
ocen
7,6 10 1 14006
Cadillac Records
powrót do forum filmu Cadillac Records

Według mnie dobry

ocenił(a) film na 8

Jestem zaskoczona tym,że Beyonce dobrze zagrała-ale i tak powinna skupić się tylko na śpiewaniu.

użytkownik usunięty
katrinafw

Sredno mnie przekonuje jako Etta James ale i tak poza Beyonce nie widze osob ktore mogly by ja zagrac.
Bardzo dobrze zekranizowana opowiesc o wytrorni Chess Records braci polskiego pochodzenia.
Sama muzyka to miod dla moich uszu i kazdego funa bluesa.
10/10

ocenił(a) film na 8

Dlaczego powinna skupić się TYLKO na śpiewaniu? Uważam,że świetnie poradziła sobie z wejściem w rolę,zrobiła na mnie duże wrażenie. Może w innych filmach również swietnie by sobie poradziła,więc proszę nie pisać co Beyonce powinna ze swym życiem robić.

użytkownik usunięty
alexa_b

alexa_b to katrinafw napisala ze beyonce powinna sie skupic na spiewaniu a nie ja.
Jednak musze przyznac ze podtrzymuje ta teze jako aktorka wypada srednio a jako sama Etta James slabo.
Kto slucha soul lub bluesa wie o co mi chodzi.

ocenił(a) film na 8

alexa_b to katrinafw napisala ze beyonce powinna sie skupic na spiewaniu a nie ja."

Wiem,to miało być do niej ;d

użytkownik usunięty
alexa_b

Niesamowite.

ocenił(a) film na 8

Wiem,że jestem niesamowita ,nie musisz przypominać .

użytkownik usunięty
alexa_b

Napisalem niesamowite a nie niesamowita idz do okulisty...

ocenił(a) film na 8

Niesamowite.

katrinafw

a ja uważam dokładnie odwrotnie - jako aktorka poradziła sobie lepiej, ale jeśli chodzi o śpiewanie... cóż, moim zdaniem jako Etta się nie sprawdziła.

ramoncia

Beyonce dostała świetne recenzje za ten film i nominacje do różnych nagród no: Satelite Awards. Zagrała świetnie, nie wiem jak można mieć co do tego wątpliwości i nie być przekonanym...Ale ok. Każdy ma prawo mieć swoje zdanie.

nika_filmaniak

Ale ja nie kwestionuję jej gry aktorskiej! Po prostu miałam większe oczekiwania z wykonaniem wokalnym, to wszystko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones