PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=447398}
7,6 14 011
ocen
7,6 10 1 14011
Cadillac Records
powrót do forum filmu Cadillac Records

niestety... może za rok ??!! albo przynajmniej na dvd wyjdzie ...

ocenił(a) film na 10
TheaStephanie

a wiadomo już czy napewno nie będzie? :/

pan_wredny

na pewno nie w najbliższym czasie (czyt. pół roku), bo nigdzie nie znalazłam o tym informacji... ale może kiedyś tam się pojawi w jakis studyjnych kinach...

użytkownik usunięty
TheaStephanie

lepiej puszczac w kinach puste komedyjki i denne horrory...
żal. -.-'

no cóż, komercja... a Cadillac Records raczej nie zarobiłby w Polsce milionów i dlatego żaden dystrybutor się nie zainteresował

użytkownik usunięty
TheaStephanie

no dokładnie. żyjemy w latach gdzie słucha sie popu(a zapomina o takich gwiazdach jak tina turner, james brown czy ray charles) i ogląda sie filmu o prostej fabule(w/w horrory i komebie, ktore praktycznie ni eróżnia się nicym od siebie) -.-'

użytkownik usunięty

w/w horrory i komedie, ktore praktycznie nie różnia się niczym od siebie*

TheaStephanie

Żyjemy w kraju, w którym ludzie wolą siedzieć przed telewizorem i oglądać "M jak miłość"... A jeżeli już wybiorą się do kina to idą na pustą komedyjkę, a świetne musicale nie odnoszą u nas żadnego sukcesu ;/

użytkownik usunięty
Junia

no chyba, że to mama mia! szczarze mówiąc na tym filmie i jakoś nie predko go zobaczę, ale to kolejny film wokół którego powstało duzo komercjalnego szumu. np. w Empiku, kiedy był w kinie owy film to płyta ABBy na pierwszym miejscu...

ocenił(a) film na 10

znalazłem w necie informacje jakoby w belgii i podobnych krajach premiera była 27 marca, miejmy nadzieję, że w polsce też

użytkownik usunięty
pan_wredny

szkoda, że tak późno. z tego co pamiętam na premiere DreamGirls nie trzeba było długo czekać. no chyba, że mnie jednk pamięc myli. ;P

na Dreamgirls 4 miesiące czekaliśmy (grudzień-kwiecień) :)

użytkownik usunięty
TheaStephanie

a jednak pmięc zawodzi.. no cóż. mam nadzije, że będziemy mieli szansę zobaczyc Cr na wielkim ekranie, a nie jak to bylo w przypadku np. Snow Cake.

btw. Dobry Film ;)

ocenił(a) film na 10

dreamgirls w marcu były :D

no i też od grudnia czekaliśmy

pan_wredny

u mnie w Szczecinie miały być 1 marca (nawet na ulotkach tak było wydrukowane), a dopiero 1 grudnia weszły :(

użytkownik usunięty
TheaStephanie

tak czy siak późno! lepiej puszczac w kinie nudne filmiki o tańcu... -.-'

Film już jest w sieci w najlepszej jakości - DVD.

TheaStephanie

oj sorry nie grudnia tylko 1 kwietnia :D

użytkownik usunięty
TheaStephanie

Nic nie szkodzi. ;)

ocenił(a) film na 8
TheaStephanie

W tym miesiącu film zostanie wydany na dvd a w internecie można już ściągnąć wersję z lektorem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones