PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10000179}

Carter

Kateo
3,9 1 714
ocen
3,9 10 1 1714
Carter
powrót do forum filmu Carter

Rewelacja!

ocenił(a) film na 10

Nie sugerujcie się kiepskimi recenzjami, film w stylu zabili go i uciekł ale niesamowite widowisko, warto obejrzeć

ocenił(a) film na 2
ivaldirr

Czekałem na kogoś kto dał 10... do tego jeszcze pisze nie sugerujcie się ocenami. Ludzie dawali 1 i 2 tylko dlatego, że był Koreański. Człowieku ty poważnie ten film oglądałeś na trzeźwo? Bez dopalaczy? John Wick jest z tej kategorii ale to jest majstersztyk, film, który przeszedł już do historii. O nim to ja nie będę pamiętał za kilka godzin. Większe emocje widziałem w Ukrytej Prawdzie.

arasik

Ja zdecydowanie zapamiętam cartera na dużo dłużej niż Johna Wicka bo gdyby to była komedia to byłaby to najlepsza z komedii jakie oglądałem. Nigdy się tak nie śmiałem jak na tym dziele

ocenił(a) film na 10
Franciszek_Milinski

o o o ! To, właśnie to. Też uśmiałem się w czasie seansu, poziom absurdu, brak uwzględnienia czegoś takiego jak fizyka, dodatkowo umiejętności Cartera. Nastawiałem się na bzdurę i bzdurę dostałem, nie rozczarowałem się. Za parę lat ten film będzie sławny jak The Room, inna Mordercza Opona czy Łącznik z Miami z Kimem w roli głównej i będzie hitem wśród gniotów, kiczowatych produkcji, ale oglądany będzie z uśmiechem i niedowierzaniem ;) Nie rozumiem krytyki tego filmu. Czego się ludzie spodziewaliście ?;) Miejcie trochę dystansu do tego typu rzeczy ;) wtedy zabawa gwarantowana. Ja czekam na kontynuację i z chęcią zobaczę to w kinie :P

ocenił(a) film na 3
ivaldirr

Czy zawsze musi się znaleźć ktoś, kto ewidentną koopę uzna za pyszny kakaowy krem?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones