PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612189}
7,1 126 951
ocen
7,1 10 1 126951
5,9 26
ocen krytyków
Chappie
powrót do forum filmu Chappie

Sądziłem, że Pan Blumkamp po nakręceniu kulinarnej komedii o krewetkach z kosmosu spocznie na laurach. Ale nie - dalej ma się dobrze i dalej kręci dziadoskie filmy. I tym razem stwierdził, że w swoim dziadostwie umieści ludzików z Die Antwoord (zajarał się ich muzyczkami, czy co?) i swojego ulubionego ziomeczka Shartlo Kupleja, który gra tylko w filmach swojego kolegi. CTym razem Pan Blumkamp nie przemęczał swojego kolegi dając mu do odegrania jedynie głos robota - który i tak był modulowany, więc mógł to zagrać ktokolwiek - no ale nie o to chodzi, aby dać zarobić obcym, tylko kolegom.
Chappie to robot stworzony przez super inteligentnych ludzi do super zaawansowanych celów - technologia 22 wieku, a zachowuje się jak zwykły burek. Nasz Robo-burek ma typowych rodziców - matulę z Die Antwoord, która chce być dobra, i złego tatula z Die Antwoord, który go uczy życia gangstera. Jego tatuś to tęga głowa - wmówił, naszemu super inteligentnemu robotowi, że zabijanie to nie zabijanie tylko usypianie - i tak usypiają ludzi, przez połowę filmu. Aha i jest też Zły Pan - Hiuj Dżakman - wszyscy się go boją i robi złe rzeczy - tak mniej więcej prezentują się postacie w tym filmie. Dalej już tylko scrollowałem... A Wy?

ocenił(a) film na 8
dr1nk

Szamałeś że wiesz że dziadowskie ?? Przezuć się na Pedigree, droższe ale ponoć zajebiste, mój pies sobie chwali.

ocenił(a) film na 1
SCORPION60

Nie próbowałem, gdyż na co dzień opycham się kawiorem i truflami jak na dostojnika przystało. Miałem kiedyś rasowego, obejrzałem reklamę i stwierdziłem, że dam mu spróbować tej karmy skoro tak zachwalają (na co dzień jest karmiony posiłkami ze świeżutkim mięskiem przygotowywanymi przez jego prywatnego dietetyka ). Niestety"Dolar" (tak wabił się mój rasowy piesek) wyżygał to jedzenie już po jednym kęsie - paradoksalnie mi się chciało żygać jak oglądałem ten film.

ocenił(a) film na 7
dr1nk

No to bardzo źle się odżywiasz. Widocznie na temat dobrego odżywiania również nie masz pojęcia xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones