PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612189}
7,1 126 917
ocen
7,1 10 1 126917
5,9 26
ocen krytyków
Chappie
powrót do forum filmu Chappie

Familijne kino akcji

ocenił(a) film na 4

Denerwujące zdjęcia, wkurzający montaż, ale świetnie zrobiony Chapie, no i poruszona została kwestia człowieczeństwa, czy świadomości. Często i gęsto motywacje i zachowania bohaterów są idiotyczne. A zatem ogólnie mistrzostwo świata dla gimbazy!

ocenił(a) film na 3
Izukar

W danej chwili jestem na 15 min filmu i nie moge nie przyznac Ci racji po tym co zobaczylem zastanawiam sie skad taka wysoka ocena...

ocenił(a) film na 3
Kozmullo

Ianaczej wyglada znow sprawa z "Ex Machina". genialny klimat animacja i muzyka.

ocenił(a) film na 4
Kozmullo

Dzięki za podpowiedź. Najpierw myślałem, że chodzi o The Machine, ale nie... Za jakiś czas na pewno obejrzę.

ocenił(a) film na 3
Izukar

Uważam, że warto! Genialne zdjęcia soundtrack nie jak z filmów disneya. O ile Ci się spodoba dodaj mnie do znajomych bedziemy sobie coś polecać...:)

ocenił(a) film na 5
Izukar

W pełni się zgadzam ,disney z rozmachem... fabuła mrok, zdjęcia montaż wiadomo nieźle.

Izukar

"Creed" za to nie jest dramatem sportowym porównywalnym do kina rodzinnego, uśmiałem się...:-)

ocenił(a) film na 4
HeadHoper4Warsaw

Forum Chappie a tu Creed, zdziwiłem się...

Izukar

"Chappie" kino rodzinne, "Creed" za to amerykański tasiemiec i nim nie jest? Jestem w dużym szoku...:O

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones