PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612189}
7,1 126 951
ocen
7,1 10 1 126951
5,9 26
ocen krytyków
Chappie
powrót do forum filmu Chappie

Nie tak dobry jak poprzednie jego produkcje ale też greato

ocenił(a) film na 9
Himiteshu

Jego świetność jest głębiej ukryta. :)

ocenił(a) film na 8
Himiteshu

Czy Ty właśnie napisałeś, że Elizjum było świetne? I o zgrozo, lepsze niż Chappie? Przecież w tamtym filmie poza paroma świetnymi efektami nie było nic! Wiało nudą w 90% filmu, który był generalnie o niczym.

ocenił(a) film na 8
malin_00

A chappie ze słabym aktorstwem, nie dorównującymi do pięt efektami specjalymi, czasmi wręcz irytującymi dialogami i bardziej komediowym niż dramatycznym klimatem (czego się nie spoedziawałęm w ogóle) zjada na śniadanie elizjum jeżeli chodzi o ocenę całości.

ocenił(a) film na 7
malin_00

Z tym że Elizjum niosło naprawdę dziwną ideę, z którą żaden logicznie myślący człowiek zgodzić się nie może. Co z tego, że film od strony technicznej zrobiony świetnie, skoro przesłanie głupie?

ocenił(a) film na 8
Oriflamme

Już nawet nie pamiętam, że jakąś ideę niósł ten film, bo był tak nudny :)

ocenił(a) film na 7
malin_00

Przypomnę zatem: emancypacja klasy robotniczej wobec ucisku złej burżuazji, mieszkającej na stacji kosmicznej ;)

ocenił(a) film na 8
Oriflamme

Fascynujące i nietuzunkowe ;)

ocenił(a) film na 8
malin_00

Napiecie i emocje sa jakieś?

ocenił(a) film na 10
aronn

Tak. Ja do tej pory jestem w szoku, a byłem na seansie w piątek. Polecam. W środę wybieram się na Chappie jeszcze raz. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones