PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612189}
7,1 126 983
oceny
7,1 10 1 126983
5,9 27
ocen krytyków
Chappie
powrót do forum filmu Chappie

Podobno wystąpią w nim Ninja i Yo-Landi!

SixteenJones

To może być bardzo ciekawe ;)

ocenił(a) film na 8
SixteenJones

naprawdę czy se jaja robicie? xd

Die_by_the_Sword

bardzo naprawdę

ocenił(a) film na 8
SixteenJones

masz pozdrowienia od krewety z dystruktu 9 i mówi żebyś lepiej język wyćwiczył O_o

Die_by_the_Sword

brałeś coś?

ocenił(a) film na 8
SixteenJones

nie a no w sumie tą czarną substancje od krewety, lepsze niż ziemskie zioło

SixteenJones

Mało prawdopodobne, a to, że są tutaj umieszczeni w obsadzie filmu jest błędem.

deserving

baby's on fire. "neill blomkamp's makin me a movie star" - to słowa Yo-landi XD jeśli masz jakieś potwierdzenie swoich słów to poproszę, bo wydawało mi się że widziałam nawet wywiad z samym neill'em który wspomniał o nich.

SixteenJones

hahaha, jeśli widziałaś wywiad to ok. Swoją wypowiedź oparłem o informacje zaczerpnięte z imdb.
pozdrawiam

deserving

http://www.imdb.com/title/tt1823672/?ref_=sr_1 trochę ie rozumiem, tutaj są wymienieni, chyba że w jakimś newsie piszą że to ściema

SixteenJones

faktycznie, to nie wiem, czy źle popatrzyłem czy tego wtedy nie było w każdym razie zapowiada się, że miałaś rację :)

deserving

mam nadzieję xd

ocenił(a) film na 7
deserving

na imdb też często są błędy

deserving

A newsów nie czytasz? To zacznij, a potem zacznij krytykować, bo newsy to raczej bardziej miarodajne źródło od rachunku prawdopodobieństwa.

Mowiacy_do_reki

Czasem mi się zdarza. A jak nie zacznę to mnie zbijesz?

deserving

Takie praktyki zostawiam tobie. Pasują do ciebie.

Mowiacy_do_reki

Dzięki - wywołałeś uśmiech na mej i tak dziś wesołej twarzy. Miłego wieczoru uprzejma osobo :)

deserving

Haha, ja na twojej? Rozśmieszanie to raczej to twoja domena. Oj widzę, że się poczułeś urażony i silisz się na jakąś złośliwość, ale słabo.

Mowiacy_do_reki

Zgadza się. Myślę, że to dobrze. Bynajmniej! Nie mam w zwyczaju obrażać się o głupstwa. Proponuję nie spamować, więc kończę tę wymianę. Bez odbioru

deserving

Piszesz jak potłuczony, w ogóle nie zrozumiałem, co piszesz. Nie dość, że przewrażliwiony na swoim punkcie, to jeszcze styl pisania jakiś wyniosły. No cóż, są też dziwaki. Skoro dobrze jest się silić na złośliwości bez powodu, to może rzeczywiście już nie pisz. Miałeś to zrobić post wcześniej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones