PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612189}
7,1 126 983
oceny
7,1 10 1 126983
5,9 27
ocen krytyków
Chappie
powrót do forum filmu Chappie

Chappie ma "na pagonach" flagę RPA, w obsadzie Die Antwoord... myślałem, że to film południowoafrykański, przynajmniej w części?

kashino_rei

nie umiem odpowiedzieć na pytanie, ale (chyba) kochałam Die Antwoord.. A teraz? Już ich nie kocham. Nie dość, że według mnie proces komercjalizacji u nich rośnie, jeżeli chodzi o muzykę (odsuwają się od kultury Zef), jak ktoś kiedyś napisał: "Za mało Die Antwoord w Die Antwoord. Coraz bardziej ten duet zaczyna brzmieć popowo i przystępnie"
To jeszcze teraz sprzedali się w filmie.. ohh God!!!! No, ale money, money.. cóż poradzić. Dobra koniec xd
Pozdrawiam fanów :)

pomidorowyorgazm

Mylisz się. Die Antwoord porzucili dobrą wytwórnie , tylko dlatego bo nie chcieli komerchy w swoich płytach. Ich ostatnie kawałki są naprawdę dobre, wreszcie w pełni bogate dzwiękowo.

ocenił(a) film na 5
pomidorowyorgazm

A niech się nawet pokazują na gali Fryderyków. Co to zmienia w odbiorze ich muzyki?

kashino_rei

A czy Die Antwood i RPA to są właśnie elementy południowo afrykańskie?

kachula_2

yyy... RPA = Republika Południowej Afryki, a Die Antwoord są z RPA właśnie...

ocenił(a) film na 8
kashino_rei

W tym wszystkim bardziej chodzi chyba o Blomkampa i Copleya jest to chyba stały element podkreślający ich narodowość tutaj android grany przez Copleya ma flagę RPA(skąd obaj i reżyser i aktor pochodzą) np w Elizjum flaga RPA była umieszczona na transportowcu Krugera(Copley`a) i jego pomagierów, zaś Dystryk 9 ma swoją akcję pod/w Johannesburgiem więc tam oczywiste że flaga może się przewijać:), poza tym jak zauważyliście reżyser promuje swoich ziomków tak jak małżeństwo z Die Antwood :)

mitre

A więc chodzi tu tylko o reżyserską auto-krypto-łotewer-reklamę? Dzięki za wyjaśnienie :)

ocenił(a) film na 8
kashino_rei

no tak mniej wiecej :) czasem przyjemniej zobaczyc flage RPA niż non-stop star sprangled banner :) mam nadzieje że w CHAPPiE`m będzie mniej patosu niż w Elizjum :)

ocenił(a) film na 9
mitre

małżeństwo?? oni nawet nie są razem

ocenił(a) film na 8
ninjainturban

Być może, ale ze wspólnego związku mają dziecko, więc sory za nieścisłości.

ocenił(a) film na 9
mitre

no mają mają, ale to był przypadek. Nic się nie stało, takie tylko sprostowanie.

ocenił(a) film na 9
ninjainturban

A ty z Yo Landi na plotki chodzisz ?

ocenił(a) film na 9
Cobra_Choke

Nie, po prostu trochę orientuję się w temacie bo czytam to i owo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones