PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612189}
7,1 126 953
oceny
7,1 10 1 126953
5,9 26
ocen krytyków
Chappie
powrót do forum filmu Chappie

Trailer

ocenił(a) film na 5

Trailer sugeruje, że to kino familijne. Nie twierdzę, że to dobrze czy źle. Zwyczajnie inaczej sobie wyobrażałem tę produkcję. Chappie będzie w sam raz na okładki zeszytów dla gimnazjalistek.

Borys_17

Mam takie same odczucie. Wolałbym raczej brutalne science-fiction, a tu będzie coś w rodzaju E.T.

ocenił(a) film na 7
piczympoom

jak na mój gust to nieoficjalny remake/reboot Krótkiego Spięcia, trochę podobna historia :)

ocenił(a) film na 7
Danielak_Lucek

Nie wiem gdzie tam widzicie kino familijne , owszem zaczyna się tak ale już filmiki z planu zdjęciowego ujawniają że będzie się działo i będzie dużo akcji. Przecież musi być jakieś rozwinięcie i ciekawa opowieść a nie tylko 2 godziny "zarzynania się" , dlatego cenię tego reżysera za to że nie przesadza z akcją i stara się to wszystko odpowiednio wyważyć , nie przekłada efektów ponad dobrą fabułę jak to robi obecnie wielu twórców s-f.

ocenił(a) film na 5
bartekdiaz

Akcja nie wyklucza familiady. Ja w zwiastunie widzę familijne kino akcji. Dziewczynki wolą Pocachontas ale rodzice z dorastającymi chłopcami będą się zajadać popcornem jak nic :)
No a potem piórniki z Chappie, tornistry z Chappie - będzie się działo :)

ocenił(a) film na 9
piczympoom

I takie będzie kolego, to tylko zwiastun

ocenił(a) film na 9
Borys_17

Film podobno jest bardzo brutalny, krwawy i są gołe laski więc trochę bzdury piszesz, wiadomo że w zwiastunie nie pokażą takich scen tak samo było w Dystrykcie 9 czy Elizjum

ocenił(a) film na 5
Himiteshu

"Podobno"? Poczekamy - zobaczymy.
"Wiadomo"? Skąd i komu wiadomo? Mnie nie. Podziel się informacją.

ocenił(a) film na 9
Borys_17

Jak się nie ogląda zagranicznych zapowiedzi i wywiadów to się nie wie, pozdrawiam

ocenił(a) film na 5
Himiteshu

Czyli w zagranicznych wypowiedziach mówli "wiadomo, że nie pokażemy pewnych scen w zwiastunie", tak?

ocenił(a) film na 7
Borys_17

Film oficjalnie dostał kategorię "R", więc kinem familijnym "Chappie" na pewno nie będzie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones