PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=807718}
7,1 29 968
ocen
7,1 10 1 29968
7,9 37
ocen krytyków
Climax
powrót do forum filmu Climax

Ajajaj!

ocenił(a) film na 8

Uklad taneczny w jednej z pierwszych scen filmu to mistrzostwo świata, szkoda było mrugać żeby czegoś nie ominąć, klasa :D
Co do caloksztaltu, film na pewno nie dla wszystkich. Jeden wielki bad trip. Mi się podobało!

dziobata

Zdecydowanie nie dla wszystkich, wg mnie to film o niczym, to znaczy jeżeli chodzi o zdjecia to mozna sie zachwycać ale o cala resztę to powiem tak: film o jednej imprezie narkotykowej, nic więcej

ocenił(a) film na 9
Idol85

według mnie film nie jest o niczym, a może stanowić przestrogę w myśl zasady "know your body, know your mind, know your substance, know your source" :)

cieniu94

no wlasnie w tym przypadku nie, bo żaden z nich nie godzil się na to żeby mu dolac kwasu do ponczu

ocenił(a) film na 10
Idol85

No to wystarczy dodać „know your people” i masz jedna z najważniejszych lekcji

ocenił(a) film na 3
adamstaniec

Jeżeli ktoś potrzebuje oglądać taki film o niczym, żeby wiedzieć, że trzeba na siebie uważać, to pozdro :) Dla mnie totalne dno, szkoda było czasu. Może nie znam się na tym tzw. "ambitnym" kinie, ale jestem pewien, że filmy tego typu są dla ludzi, którzy nie mają równo pod sufitem...

ocenił(a) film na 9
dziobata

Układa miazga tu się całkowiecie zgadzam

użytkownik usunięty
dziobata

Nie no wspaniale oni tancza i ten podklad muzyczny cos pieknego

ocenił(a) film na 7
dziobata

Mi też się mega podobał ten układ. Widziałam go wcześniej i w sumie to mnie przyciągnęło do filmu, absolutnie nie żałuję. Też uważam zdecydowanie, że film jest jednak czymś więcej niż tylko siłą ich tańca z tej sceny i całej "imprezy narkotykowej" ;) Strasznie mnie ten film dotknął emocjonalnie, musiałam później o 1 w nocy zażyć 5 kilometrowego spaceru na ujście emocji, ale nie żałuję.

ocenił(a) film na 9
dziobata

Istotnie, ten baletowy, kontrolowany, chaos to mistrzostwo świata baletu nowoczesnego - chciałoby się jeszcze i jeszcze. Rewelacyjne kino - 9/10!!!

dziobata

ocena tego filmu na 8 i 9 to dowód że komuś się podobało bo sam zażywa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones