Coco (2017)

1 godz. 49 min.
  • Do rzeczy. Zanim dotrwacie do początku filmu czeka Was przygoda z Olafem i Świętami Bożegonarodzenia w Krainie Lodu :) Na początku może film COCO nie zapowiada się najlepiej ale z każdą minutą jest coraz lepszy. Szczególnie gdy akcja przenosi się z tego na tamten świat. Dawno nie widziałem filmu z tak piękną muzyką gitarową i takim przesłaniem. Film przypomina nam że w życiu najważniejsza jest RODZINA i pamięć o naszych przodkach. Można naprawdę wzruszyć się do łez. Są ciekawe i zaskakujące zwroty akcji. PIXAR znów się popisał. Jak dla mnie 10/10. Nie chcę zdradzać szczegółów fabuły więc zapraszam do kina. Nie pożałujecie

56
    6odpowiedzi
    ost.
    • U mnie w kinie dzieci myślały, że ta krótkometraż&oacut e;wka to taki długi zwiastun XD
      Co do filmu, całkowicie się zgadzam. Miałam podobne odczucia dotyczące początku. Bałam się, że to trochę niepixarowe klimaty. Oczywiście po pewnym czasie zapomniałam o tym wrażeniu i zaczęłam cieszyć się filmem ;) Piękny wizualnie i wspaniały fabularnie, rozbawi dzieci i doprowadzi do płaczu starszych. Cóż tu więcej powiedzieć, jeśli nie chcemy zdradzać szczegółów. To trzeba po prostu zobaczyć. Oby Pixar nie zbaczał z drogi takich udanych produkcji.

• Czyli stwierdzasz, że Coco jest spoko? :))

• przez tego Olafa to miałam takiego "stresa" w kinie jak nigdy dotąd -mój 5 -letni synek się rozpłakał ze przyszedł na dziewczyński film i koniecznie chciał wyjść ,ja myśłałam ze pomyliłam salę i tylko egipskie ciemności na sali powstzymały mnie przed wyjściem

• U mnie w kinie nie było przed Coco tej krótkometraż&oacut e;wki.

• Film jest naprawdę przepiękny. Pod każdym względem. Graficzna oprawa naprawdę przyjemna dla oka, wpasowująca się w akcję muzyka oraz bardzo ważne przesłanie. Dawno nie widziałam tak dobrego filmu, jeśli chodzi o wartości można go porównać do starych dobrych kultowych animacji.
      Racja, po początku film wydaje się być ok, ale nie nadzwyczajny. Jednak po jego obejrzeniu całościowe wrażenie - rewelacja.
      Każde dziecko, ale również dorosły powinien go obejrzeć, bo to perełka wśród dzisiejszych bajek.

Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię