PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99103}

Człowiek z pociągu

L'homme du train
6,7 507
ocen
6,7 10 1 507
Człowiek z pociągu
powrót do forum filmu Człowiek z pociągu

Nikt nie skomentował

użytkownik usunięty

...bo nikt nie oglądał. Zauważ że filmy z dużą liczbą komentarzy to te które akurat "puszczają" w kinie albo w telewizji. Był pokazywany pluton? Od razu masa komentarzy, przykładów jest wiele. Dlaczego? Bo ludzie przeważnie szukają w filmach rozrywki. I nie ma się co dziwić... W końcu to też jest jakaś funkcja kina.

obejrze zupelnie z przypadku gdyz akurat wyswietalaja go w kocham kino a to juz dla wezszej i wytrwalszej czesci koneserow kina ze sie tak wyraze.. ale to fakt musze sie z Toba zgodzic co do naglych wylewow komentow gdy film akuray wyswietlaja w kinie badz jest blisko premiery a w necie juz jest 10000 roznych kopii Taka tendecja sie utrzymuje i powtarza sie ... i powtarza

ocenił(a) film na 8
proton

Oglądałem i nie załuję - nierzadko w nowych produkcjach jest tak, że wysiedzieć nie idzie przed telewizorem - a ten film mnie mimo spokoju i sponaniczności zupełnie zaciekawił. Duży plus.

ocenił(a) film na 10
Grimed

Nigdy nie słyszałem o tym filmie. Pewnie dlatego że nie zarobiłby zbyt wiele pieniędzy , więc go przemilczeli . JEST ŚWIETNY . Refleksyjny i z klimatem . Dobrze się ogląda i ta opowieść po prostu wciąga . I to zakończenie ..... O tak , kocham właśnie takie kino .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones