PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30928}

Czwartek

Thursday
7,2 5 675
ocen
7,2 10 1 5675
Czwartek
powrót do forum filmu Czwartek

Kocham takie kino, które tak potrafi rozbawić makabrą :D :D..... Fantastyczna gra aktorów, każdy kto się pojawia na ekranie sprawia, że jest ciekawie (szczególnie P.Porizkowa !!!! niezłe texty rzucała no i słynna scena, też bym tak chciał hehehe), czarny humor jak się patrzy....Pierwsza scena w sklepie rozbawiła mnie maxymalnie, ale nie tylka ta, bo było ich więcej ("jedną laskę ciąłem 16 godzin, mój osobisty rekord" hehehe).....Rewelacyjna czarna komedia, bo myślę że bardziej tak powinien być ten film określany.....Jeśli chodzi o filmy utrzymane w podobnym stylu to polecam:
- filmy Q.Tarantino
PULP FICTION ( to nasuwa się od razu :D)
WŚCIEKŁE PSY
CZTERY POKOJE
- ŚWIĘCI Z BOSTONU
- FARGO (choć tutaj makabry aż tak dużo nie ma, no może na końcu nieco hehe)
- brytyjskie kino jak
PRZEKRĘT
PORACHUNKI
INTERMISSION
PRZEKŁADANIEC (choć tutaj aż tak dużo humoru nie ma....)
SEXY BEAST (choć tę rekomendację dają ludzie z IMDb, tego filmu jeszcze nie widziałem)
- VERY BAD THINGS (też jeszcze tego nie widziałem ale ponoć fajne)
Dopiszę coś jeszcze jak mi się przypomni....

ocenił(a) film na 9
T_M_K

Przypomniał mi się jeszcze film "SPOJRZENIE MORDERCY" (FREEWAY) - fenomenalna czarna komedia !!!!!

ocenił(a) film na 9
T_M_K

Jeszcze raz sam sobie jak dopowiadam, a właściwie to chciałem poprawić to co wcześniej napisałem o FARGO....Makabry jest tam i to sporo dość (jak to sprytnie wyliczył pan z KOCHAM KINO, mamy tu 7 trupów :D).. Sam nie wiem czemu wcześniej tak napisałem, teraz obejrzałem 2 raz ten świetny film i musiałem to sporostować....

ocenił(a) film na 10
T_M_K

"Sexy Beast" jak najbardziej pasuje do tego grona. Fabuła nawet jest oparta na "Czwartku" - para cwaniaków wraz z kobietami wycofali się z interesu (ale tym razem w fajne miejsce;) Odwiedza ich jednak stary znajomy z ekipy... Trupów nie ma aż tyle, ale terror jaki stosuje Don Logan na domownikach w pełni to rekompensuje. No i jeszcze teksty... wysmakowana czarna komedia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones