PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=188551}

Dni futbolu

Días de fútbol
6,5 337
ocen
6,5 10 1 337
Dni futbolu
powrót do forum filmu Dni futbolu

Super rozrywka

ocenił(a) film na 8

Bardzo pogodny filmik, wciąga powoli, z początku sporo hiszpańskiego chaosu , ale z minuty na minutę nabieramy coraz większej sympatii dla zwariowanej paczki. Bez przesadnych lukrowanych happy endów ale mimo wszystko bardzo pozytywny.

M.

ocenił(a) film na 7
Danilho

Od komedii wymagam sporo - może nie mam poczucia humoru, ale coraz mniej filmów mnie bawi. Osobiście, wydaje mi się, że mam dobre poczucie humoru, tyle że wysublimowane, nie lubię tandety.
Ten mi się bardzo podoba. Jest naprawdę świetnie pomyślany, dowcip nie jest naciągany, a naprawdę zabawny, oglądasm ten film z przyjemnością co jakiś czas i mam dobrą rozrywkę.

ocenił(a) film na 8
terrarium

Całkowicie zgadzam się z powyższym. Film się dobrze i szybko ogląda. Nie jest wnerwiający, jak komedie romantyczne. Poza tym świetny film dla fanów futbolu:)

ocenił(a) film na 5
Danilho

Rzeczywiście wciąga powoli. Powiedziałbym że nawet zbyt wolno :) A tego chaosu jak na mnie trochę zbyt dużo, ale nie przeczę że coś w nim jest, mimo że w 100% do mnie nie trafił.

ocenił(a) film na 10
Danilho

Zgadzam się!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones