PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=623341}

Dobre uczynki

Good Deeds
6,5 4 581
ocen
6,5 10 1 4581
Dobre uczynki
powrót do forum filmu Dobre uczynki

Straszenie przesłodzony film i nie realny, nic tu się nie trzyma kupy.

piotrg2008

co na przykład nie trzyma się kupy?

ocenił(a) film na 3
jokris

jokris naprawdę oglądałeś ten film? przecież to jest jedno wielkie nie porozumienie. Ten film można było nakręcić inaczej, bez tej całej lukrowanej osłonki. Poza tym aktorka grająca matkę ma nie pokolei w głowie, w filmie gra matkę ale jest totalnie nieodpowiedzialna i nad wyraz agresywna wobec pracodawców. Nagle spada książę z bajki, który mógłby mieć wszystko i daje jej apartament, tworzy kącik dla dziecka itd. wszystko jest takie super poprawne i idealne. Film jest sztuczny, gra aktorska jest sztuczna, w tym filmie nic do nikogo nie pasuje. Dla mnie tragedia ale to tylko moje zdanie.

piotrg2008

Poprawne? Idealne? To ja mam wrażenie ,że nie widziałeś tego filmu, albo go nie zrozumiałeś, dla mnie nic nie było idealnego, nic poprawnego, historia dramatu i kobiety i mężczyzny, świetna historia bo na szczęście dobrze się kończy. Agresywna wobec pracodawcy? Gdzieś Ty zobaczył agresję wobec pracodawcy, oglądnij film jeszcze raz... Nieodpowiedzialna matka? A cóż ona takiego niby zrobiła? I gdzie ta lukrowana osłonka, bo ja go nie potrafię dostrzec, książę z bajki? nagle spada??? Oglądnij jeszcze raz... Samo życie, nic sztucznego, a gra aktorska bardzo dobra. Film na mocną 7 takie moje zdanie. Wszystko można nakręcić inaczej kolego, na szczęście ten film nakręcono tak nie inaczej, dlatego mi się podobał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones