PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=623341}

Dobre uczynki

Good Deeds
6,5 4 580
ocen
6,5 10 1 4580
Dobre uczynki
powrót do forum filmu Dobre uczynki

Szmira

ocenił(a) film na 3

Przecukrowany , murzyński .....szkoda czasu.

ocenił(a) film na 2
Nina_73

Dostałe dzisiaj dwa filmy: ten, na stronie którego obecnie jestem oraz drugi, który zostawiłem na oglądanie w późniejszym czasie.Włączyłem, no i cóż zobaczyłem - dwie skrajnie przekombinowane postacie: jedna ,przelukrowana w dobroci druga, nie dosyć że żyjąca w nędzy (ale z samochodem) to jeszcze ze schorzeniem zwanym ADHD. Toż to miała, chyba, być współczesna bajka o Kopciuszku a wyszedł knot. W USA pieniądze leżą, ponoć, na ulicy - to taki, aż do bólu, kiciarski amerykański kopciuszek. Czułem się jakbym poszedł do dentysty a on powiedział, że mam ząb w fatalnym stanie i trzeba będzie go leczyć kanałowo ale zabrakło środków znieczulających - a kanały są dwa. Po zrobieniu pierwszego padłem i nie pozwoliłem na obrabianie drugiego. Na odtrutkę, po dłuższej chwili oddechu, zabrałem się do oglądania drugiego filmu

ocenił(a) film na 7
Szpila_1308

a jaki jest ten drugi film?

ocenił(a) film na 2
patrickfish

Odtrutka się nie udała - Anatomia strachu - 2/10

Nina_73

rasistka?

pepetka2012

Cała Ameryka jest rasistowska, bardziej niż sobie wyobrażasz. Na czarne filmy, z czarną obsadą, chodzą tylko czarni. Są czarni reżyserzy, którzy tylko dla takiej widowni kręcą filmy. Opisywany jest tego najlepszym przykładem.

perun_6

Ja tam kocham wszystkich ludzi :) i nie interesuje mnie jaki kolor skóry mają

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones