PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=482376}

Doktor Strange

Doctor Strange
7,3 198 706
ocen
7,3 10 1 198706
6,7 33
oceny krytyków
Doktor Strange
powrót do forum filmu Doktor Strange

Nie wiem jak Marvel to robi,ale po raz kolejny udało im się zrobić bardzo dobrą produkcję.No i nie miałem zamiaru tego oglądać,bo zawsze jest tak że jak bohaterem jest mag to zawsze wychodzi klapa.Myliłem się.Doktor Strange to jeden z najlepszych filmów Marvela.Lepszy od Ant-mana, a gorszy od Strażników Galaktyki czy Wojny bohaterów.Ok , więc najlepszą rzeczą (że tak powiem dziwnie)w tym filmie jest sam główny bohater czyli Doktor Strange.Aktor jest wręcz wyjęty z komiksów,tak idealnie pasuje do tej roli.Efekty specjalne wbijają w fotel, a fabuła wciąga jak cholera.Niestety najbardziej na czym się zawiodłem to na villainach.Marvel ma okropnie słabych złoczyńców i liczę na to że Keaton który zagra w Spider-Manie Homecoming pokaże że będzie świetnym przeciwnikim dla naszego przyjaznego pająka z sąsiedztwa.Jeśli chodzi o Strange'a to jest to obowiązkowa pozycja dla samych fanów Marvela i myślę że się nie zawiodą.Reasumując rok 2016 należy do Marvela i liczę że w 2017 będzie mieli jeszcze lepsze filmy o superbohaterach.Strangeowi daję mocną ósemkę.Polecam.

ocenił(a) film na 8
roman876

MI się uniwersum DC umiarkowanie podoba, więc aż tak surowo nie oceniam :)

ocenił(a) film na 8
Ryloth

No cóż mogło być gorzej,ale jedno im trzeba przyznać animacje oraz seriale mają świetne :) szczególnie Flash

ocenił(a) film na 8
roman876

Nie oglądałem.

ocenił(a) film na 8
Ryloth

To wielka szkoda.A Arrow?

ocenił(a) film na 8
roman876

Nie, seriali raczej nie oglądam. Na bieżąco śledzę tylko Rebels, bo to Gwiezdne wojny ;) Gorsze od TCW, ale i tak lepsze niż TFA.

ocenił(a) film na 8
Ryloth

Te bajki SW ssą

ocenił(a) film na 8
Himiteshu

Niekoniecznie. Anakin w TCW został przedstawiony lepiej niż w filmach, a i sam serial znacznie rozwinął sporo postaci, nie tylko te główne, ale też i te, które miały epizodyczne role w prequelach albo statystowały. Rebels jest słabsze, ale tak jak mówię - dużo lepsze niż TFA, które jest po prostu porażką.

ocenił(a) film na 8
Ryloth

Ja to bym bardzo chciał jakiś aktorski serial o Star Wars :)

ocenił(a) film na 8
roman876

Ale tylko pod warunkiem, że miałby duży budżet, inaczej nie ma to sensu i lepiej zostać przy animacjach.

ocenił(a) film na 8
Ryloth

Niech Ci będzie

ocenił(a) film na 8
roman876

Niestety, taka prawda. Inaczej dostalibyśmy coś w stylu polskiego Wiedźmina ;)

ocenił(a) film na 8
Ryloth

Nic mi nie mów o tym Wiedźminie.To był okropny film,ale rację z tym budżetem muszę Ci przyznać.Jeśli chodzi o Star Wars podobno są plotki że jest właśnie szansa na aktorski serial

ocenił(a) film na 8
roman876

Podobno, ale to w Starej Republice. W Starej Republice to powinien być film, a nie serial. Serial to np. o Hanie Solo.

ocenił(a) film na 8
Ryloth

Podobno szykują film o Hanie Solo.

ocenił(a) film na 8
roman876

Do tego się odnosiłem. Bezsensowny pomysł.

ocenił(a) film na 9
Ryloth

Gdzie na forum marvelowskiego filmu nie zajdę, tam zawsze znajdzie się jakimś cudem dc xD Ja tego nie rozumiem xD

Podobnie pod filmami dc, zawsze znadzie się ktoś piszący o marvelu xD

ocenił(a) film na 8
Paklpy

Takie życie.

ocenił(a) film na 8
roman876

Mnnie BVS jakoś nie razi, może dlatego że była świetna Wonder Woman i świetne sceny walki

ocenił(a) film na 8
Himiteshu

Tak.Ona jako jedyna ratowała ten film,natomiast Affleck jako Batman był bardzo dobry,ale moim zdaniem daleko mu do Keatona,który teraz zagra Birdmana;) Wynudziłem się na tym filmie jak cholera,trochę się pobili i już.

ocenił(a) film na 8
roman876

Bo słaby bardzo montaż był, on zagrał już Birdmana przecież

ocenił(a) film na 8
Himiteshu

Ja żartowałem.Mówiąc o BIrdmanie miałem na myśli Vulture :)
Jeśli chodzi o DC to daruje już sobie następny film,a Ligę sprawiedliwych nie mam zamiaru oglądać.Boje się że to spartaczą.

ocenił(a) film na 8
roman876

Wonder Woman może być dobry

Himiteshu

Dobra*


Sorry że cię poprawiam, no ale lepiej nie denerwować płci żeńskiej ;)

Ryloth

Mam dokładnej tak samo! Miałem ;)

ocenił(a) film na 8
LordVader345

Do którego postu się odnosiłeś, bo zniknął na pierwszej stronie? Ten o ocenach dla MoS, BvS i SS?

roman876

Żartobliwie to powiedziałem, choć 6 dla TDKR to zaniżona ocena. :)

ocenił(a) film na 8
Szejku

TDKR?Co to znaczy?

roman876

The Dark Knight Rises.

ocenił(a) film na 8
Szejku

Ok dziękuję za odpowiedź :)

ocenił(a) film na 8
Szejku

A czemu niby 6 dla Mrocznego rycerza powstaje jest zaniżona?

roman876

Bo to świetny film, co pokazują oceny na filmwebie i IMDB jak i metacritic. :)

ocenił(a) film na 8
Szejku

Każdy może mieć własną opinię na temat filmu kolego

Himiteshu

Co nie zmienia faktów o których wspomniałem.

ocenił(a) film na 8
Szejku

Mnie tam ostatnie część trylogii Nolana jakoś nie zachwyciła.Niby fajnie się ogląda,ale daleko mu do Mrocznego rycerza czy nawet Początku. Najlepsze Batmany jakie dla mnie są tylko z Keatonem.

roman876

A czemu nie z Adamem Westem od razu? :)

ocenił(a) film na 8
Szejku

Tego Batmana też bardzo lubię,ale wolę po prostu bardziej Batmany z Keatonem.Tamten był kiczowaty.

roman876

Batmany z Keatonem też były kiczowate. ;)

ocenił(a) film na 8
Szejku

Ale nie aż tak bardzo jak ten z Westem :)

roman876

TDKR był jeszcze mniej. ;)

ocenił(a) film na 8
Szejku

Tak trylogia Nolana też jest dobra i naprawdę muszę powiedzieć że trudno mi powiedzieć, który jest lepszy no bo jeden i drugi Batman był fajny.

ocenił(a) film na 8
Szejku

I coś czuję że Batman z Affeckiem będzie wymiatał

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
roman876

Nie widziałem jeszcze samego filmu ale już jestem w stanie powiedzieć że jest to zajebista produkcja, i będę brał pod uwagę aspekty twojej wypowiedzi podczas oceniania filmu

ocenił(a) film na 8
sketcher

Spoko życzę Ci miłego seansu kiedy będziesz miał okazję obejrzeć film.

ocenił(a) film na 10
roman876

dzięki bardzo,
nie ukrywam że też między innymi dzięki twojej ocenie jeszcze bardziej się napaliłem na ten film :-D

ocenił(a) film na 8
sketcher

Cieszy mnie to :)

ocenił(a) film na 10
roman876

posłuchaj, byłem na filmie i bawiłem się świetnie byłem w kinie 3d +IMAX WOW niesamowite przeżycia. Dzięki za polecenie

ocenił(a) film na 8
sketcher

Proszę

roman876

Jestem fanem Rachel McAdams. Dużo jej w filmie i czy miała jakiś wpływ na działanie Strange'a?

Heroes_Pe

Troche jej było(głównie w szpitalu i raz krótko w domu strange) ale praktycznie nie miała na niego wpływu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones