PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98277}

Dracula II: Odrodzenie

Dracula II: Ascension
4,8 2 569
ocen
4,8 10 1 2569
Dracula II: Odrodzenie
powrót do forum filmu Dracula II: Odrodzenie

Końcówka filmu i debilne teksty bohaterów jednak zupełnie mnie od tego pomysłu odwiodły. To najgorszy film z Draculą jaki widziałem. Niby kontynuacja Dracula 2000, ale co z tym filmem miał wspólnego oprócz pochodzenia Draculi to nie wiem. Wogóle żalowy ten film. 2/10

ocenił(a) film na 2
Cyryn

Aha, szkoda, że podczas wymieniania Draculi kim był nie wymienił "Hitler" (albo coś w te bańke) bo wtedy z czystym sumieniem dałbym jeden, a i tak ta wyliczanka była żałosna.

ocenił(a) film na 1
Cyryn

Film beznadziejny, szkoda. Niedociągnięcia są tutaj GIGANTYCZNE, szkoda czasu żeby wymieniać

Natallie1993

Dracula 2 to klapa, nikomu nie polecam. Nawet nie ma się co rozpisywać na temat fabuły bo film jest po prostu mierny, szkoda czasu. 2/10

ocenił(a) film na 3
Cyryn

Film faktycznie słabiutki. Jednak nie wystawiajcie 1 bo najpierw obejrzcie Draculę 3, który jest jeszcze głupszy. A zera przecież nie ma...

Cyryn

Jeden z najgorszych filmów jakie oglądałam a trochę ich jest. Fabuła dziurawa jak ser szwajcarski, aktorzy również się nie postarali. Dracula 2000 był nawet niezły z aktorstwem na poziomie a tu szkoda słów.
Klapa nie polecam.

ocenił(a) film na 6
Cyryn

Moim zdaniem pierwszych 30 minut filmu jest dość ciekawe, ale potem to już tragedia. Brak logiki w scenariuszu, akcja zmierza trochę donikąd, a zapowiadało się tak dobrze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones