PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5283}
6,6 1 950
ocen
6,6 10 1 1950
Dziecko szczęścia
powrót do forum filmu Dziecko szczęścia

Od strony technicznej - film nie jest najlepszy, ale nie sądzę że to najważniejsze.
Świetna muzyka Michała Lorenca, ciekawy scenariusz, fajna Gawryluk i świetny maluch grający "dziecko...". Kino familijne, dużo humoru.

ocenił(a) film na 7
kubatogwiazda

Dokładnie. Mi też się podobał i mam sentyment do tego filmu.

ocenił(a) film na 6
kubatogwiazda

Również się zgadzam. Mam sentyment do tego filmu, a właśnie sobie odświeżyłem. Leciał na Polsacie.

chemas

Szukam tego malego Jasia, czy wiadomo co sie dzieje z tym chlopczykiem, ktory gral Jasia?

ocenił(a) film na 6
rybcia13

Niestety nie mam pojęcia

ocenił(a) film na 8
kubatogwiazda

Takie filmy jak ten i inne z tamtego okresu przypominają mi wiele beztroskich chwil, są filmy które oglądaliśmy z babciami i itp i będą nam się kojarzyć z czymś z czym ciężko było się rozstać. Nie mówię tu tylko o bliskich, o okresie dzieciństwa,które dawno jest za nami. Ale o Polskiej kinematografii,która dopiero zaczynała kwitnąć. Moim zdaniem sam pomysł na film i realizacja była trafiona, aktorzy grali naturalnie, a fabuła filmu zdołała zostawić nas przed telewizorami na dłużej. Zawsze oceniam filmy kierując się rokiem premiery itp tym bardziej,że w owym czasie wielu z nich było świeżo po ukończeniu szkoły aktorskiej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones