PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36771}

Facet z nieba

The Heavenly Kid
6,8 773
oceny
6,8 10 1 773
Facet z nieba
powrót do forum filmu Facet z nieba

Film z mojego dzieciństwa ;)

użytkownik usunięty

Miałem go na kasecie i w latach 90-tych bardzo często był on puszczany u mnie w domu. W związku na sentyment cenię go wysoko, dziwię się że jest tak mało znany ( aktualnie tylko 44 głosów na filmwebie ):)

Też miałam ten film na VHS (nawet dalej go mam) ale videa już brak :( film jest świetny, ma klimat niezapomnianych lat `80. Chętnie bym obejrzała jeszcze raz!

ocenił(a) film na 9
simpsonowa

a może chcesz sprzedać ta kasete mi? Szukałem tego filmu od 10 lat gdyz nie pamietałem tytułu i cały czas myslałem ze to film z Travoltą (chyba takie skojarzenie przez ubiór głównego bohatera hehe) . Dzisiaj trafiłem w końcu udało się no ale teraz musze zakupić i obejrzec po 20 latach ponownie:) Będę bardzo bardzo bardzo wdzięczny jak sprzedaż mi tą kasetę:) Pozdrawiam

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

teraz kiedy po tylu latach znalazlam ten film zdziwilam sie bylam pewna ze tu gra travolta :)

Kupilem kiedys kasete VHS na stadionie X-lecia w W-wie przez pomylke. Chcialem dostac "Powrot do przyszlosci", a ten film chodzl pod tytulem "Powrot do przeszlosci".

CyboRKg

He ,he ;)

A moze wiecie jaki tytuł ms podobny film tylko dziewczyna po śmierci ( wypadek samochodowy ) wraca po latach by załatwić nie skończone sprawy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones