PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=174171}

Gazu mięczaku gazu

Run Fatboy Run
6,4 7 594
oceny
6,4 10 1 7594
Gazu mięczaku gazu
powrót do forum filmu Gazu mięczaku gazu

7/10

ocenił(a) film na 7

Po pierwszych minutach, bylem zalamany, ze bede katowany przez 90min angielskim humorem, za ktorym nie przepadam. A tu niespodzianka, bardzo przyjemna i lekka komedia. A co najwazniejsze smieszna!!!

ocenił(a) film na 7
carlsberg80

Śmieszna komedyjka na odstresowanie,polecam;)

ocenił(a) film na 7
carlsberg80

A ja wręcz odwrotnie, po kilkunastu minutach rozczarowałem się, że zamiast kolejnej komedii w stylu "Hot Fuzz" czy "Shaun Of The Dead" będzie amerykański przeciętniak. W ostateczności 7/10, choć nieco zawyżam.

ocenił(a) film na 5
_Michal

W pełni się zgadzam, poprawna komedia ale nic ponad przeciętność. Z mojej strony 6/10, bo aktorzy zagrali przyzwoicie a poza tym lubię zawiesić oko na Thandie Newton.

ocenił(a) film na 7
carlsberg80

Ja tam lubię angielski humor, ale myślałem, że film będzie bardzo słaby - potem jednak się rozkręca i ogląda się go przyjemnie. W sumie to jest o mocno spóźnionym dorastaniu, ale niektórym by się to przydało nawet po 40stce, więc film ma mądre przesłanie. Najlepszy był ten spaśny Hindus - z wyglądu żywe wcielenie Buddy.:P

ocenił(a) film na 6
Bodzepor

ten tu angielski humor wydaje mi się mocno inspirowany tym hamerykańskim, ale ogląda się miło. wprawdzie schemat do znudzenia otrzaskany, ale Pegg ratuje wszystko, ten koleś jest stworzony do tego typu ról :)

ocenił(a) film na 7
RantCasey

To prawda, w sumie, to gdzie bym go nie widział, gra jakiegoś frajerzynę z problemami, który jednak potrafi się zmobilizować.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones